İrem Derici: "Kendisini umursamayan, çevresini düşünsün"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Corona virüsü vakasının 47 olduğunu açıklamasının ardından şarkıcı İrem Derici, yaptığı paylaşımla takipçilerini uyardı.

434 okunma

Ünlü isimler tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına alan Corona virüs ile ilgili paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışı bütün konserlerini iptal edip, kendini eve hapsettiğini belirten şarkıcı İrem Derici, "Kendini umursamayan, çevresini düşünsün" dedi.

İşte İrem Derici'nin sosyal medya hesabından yayınladığı o satırlar:

"Birey olarak yapmam gereken her şeyi yaptım ve yapıyorum. Yakın zamanda yurt dışından gelmememe rağmen kendimi eve hapsettim.

Basına yansıyan ya da yansımayan tüm yurt dışı / yurt içi konserlerimi zaten 3 hafta öncesinden iptal etmiştim. Keza keyfekeder tatilleri de... 

Şunu fark ettim ki; bu süreçte okuduğum her şey beynime işliyor ve istemsizce öksürmeye başlıyorum. Belirtileri okurken bile boğazımı bir kaşıntıdır alıyor.  

Bir dönem çok büyük bir sağlık sorunu yaşayıp, Allah'ın bana bahşettiği ömrün değerini birçok insandan daha iyi bildiğim için bu dönemde alınan önlemleri olması gerektiğinden daha da fazla ciddiye alıyorum.

Kendini umursamayan, çevresini düşünsün. Sizden mütevellit, başkasının başını yakarsanız emin olun ki o vicdan azabı ile yaşayamazsınız! Lütfen. Hele ki ülkemiz bu konuda en iyi önlemleri almışken..."