İzel: "İki aylık param kaldı"

Ünlü şarkıcı İzel, maddi kriz yaşadığını açıklayarak, iki aylık parasının kaldığını söyledi. Ünlü şarkıcı, arabasını sattığını da itiraf etti.

Maddi sıkıntılarla boğuşan İzel, Magazin D'ye konuştu...

İzel, "6 ay kadar sağlık sorunu yaşadım. Bir operasyon geçirdim, çok değişik bir hastalık... Adını bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı! Sonra çok ağrılı ve sancılı bir dönem geçirdim. Tam iyileştim 'Hadi' dedim. 'Artık çıkıyorum sokağa' bir anda başımıza Corona geldi.

Ben ortadan kaybolunca biri bir taş attı ortaya böyle bir şey yayıldı. Ben kanser değilim! Müziğe küsmedim. Mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil.

Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum ekonomik sıkıntılar ben de yaşadım. Benim tabii ekstra durumlar oldu. Önce babamın sonra üç yıl süren annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali hoş olsun. Bir birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti.

Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum. Mutluluğun formülü bence ahlak, vicdan, adalet ve aşk…" açıklamalarında bulundu.

Konular İzel