İzzet Yıldızhan'ın eski sevgilisinden olay açıklamalar!

Bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programına konuk olan İzzet Yıldızhan'ın eski sevgilisi Gizem Şehnaz İzgi; İzzet Yıldızhan'ın bir televizyon programında yaptığı açıklamaların aksine Yıldızhan ile müşterek çocukları Sevgi ile yeterince ilgilenmediğini ifade ederek dava açtığını açıkladı.

İzzet Yıldızhan'ın eski sevgilisinden olay açıklamalar!
3947 okunma
İzzet Yıldızhan'ın 14 yaşındaki kızı Sevgi'nin annesi Şehnaz hanım bu sabah Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programına konuk oldu.

Şehnaz hanım; İzzet Yıldızhan'ın kızları Sevgi için uzun süre 1000 TL kısa bir süre öncesine kadar ise 1500 TL nafaka ödediğini ifade ederek geçtiğimiz günlerde bir tv programında "Çocuklarım için ayda 100 bin TL harcamam var" şeklinde açıklamasına tepki gösterdi.

"13 sene boyunca küçük düşürüldük." diyen Şehnaz Hanım; İzzet Yıldızhan ile ilgili sert eleştiri ve açıklamalarda bulundu.

Sözlerine "Bu konuşmayı yaptıktan sonra başıma gelecek herhangi bir şeyden İzzet Yıldızhan sorumludur. Ben buraya gelmeden önce basının karşısına çıkmamam gerektiği eğer çıkarsam kötü bir şeyler olabileceği ve kızım Sevgi'yi evlatlıktan reddedeceği yeğeni tarafından bana iletildi" diyerek başlayan Şehnaz Hanım'ın açıklamalarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...