Kara Para Aşk 38. bölüm fragmanı!

878 okunma
Armağan Çağlayan'a “Çatlak Şanzel” tepkisi! 'Çatlak Şanzel' olarak bilinen Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan'ın YouTube programında bir doktoru öldürdüğünü anlattı ve "Daha sonra alışkanlık oldu bu sefer de insanları yaralamaya başladım" diyerek korkunç cinayeti ti'ye aldı.
Yeni Şafak yazarı, Osman Öcalan'ı böyle savundu! Yeni Şafak yazarı Hasan Öztürk, 74 askerimizi katili Osman Öcalan'ın daha önce PKK'ya katıldığını ve elinin kanlı olduğunu, ancak TRT'ye çıkarıldığı dönemde terörist olmadığını savundu.
Fatih Portakal'dan 'Kovuldu' iddiasına yanıt! FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın kovulduğu iddiası sosyal medyada yeniden gündem olurken, Portakal hakkındaki iddialara yanıt verdi.
A Haber muhabiri canlı yayında yaralandı İstanbul Beşiktaş’ta fırtına ve dolu anlarını canlı yayında aktaran A Haber muhabiri aldığı darbe sonucu hafif şekilde yaralandı.
Canlı yayında "Marksizm" tartışması! Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında “Marksizm” tartışması yaşandı.
Habertürk canlı yayınında gergin anlar Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sunduğu "Teke Tek Bilim" programında, Koronavirüs salgınında vaka sayılarının yeniden artması ve Türkiye'nin Koronavirüs'le mücadelesi tartışıldı.
Saygı Öztürk duygusal anlar yaşadı Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün "Trabzon böyle bir yükseliş görmedi" haberine istinaden kendisine tepki gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verirken duygusal anlar yaşadı.