Karahan Çantay: "Zamanı gelince her şeyi açıklayacağım"

Şarkıcı Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine neden olan Karahan Çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen Çantay, ‘Zamanı gelince konuşacağım’ dedi.

Karahan Çantay: "Zamanı gelince her şeyi açıklayacağım"

Vatan'dan Seçkin Şenvardar'ın haberine göre Sibel Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine neden olan Karahan Çantay, 15 yıl sonra ortaya çıktı. Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülenen Çantay, ‘Zamanı gelince konuşacağım’ dedi.

Sibel Can’la yaşanan skandaldan sonra Türkiye’yi terk eden Karahan Çantay, yıllar sonra geri döndü. Can’ın Hakan Ural’la evliliğinin bitmesine sebep olduğu iddia edilen Çantay, “Beni nasıl tanıdınız. 15 yıldır tek kare fotoğrafım çekilmedi. Röportaj yapalım öyle yayınlayın” dedi.

Eski manken, ‘Bunca zaman neredeyiniz?” sorusuna “Amerika’da yaşıyorum. En popüler olduğum dönemde işimi bırakıp gitmek zorunda kaldım. Zamanı gelince konuşurum belki” diye yanıt verdi.

ERKEK GÜZELİ

Çantay, ODTÜ Matematik Bölümü son sınıfta öğrenciyken ‘Mr.Turkey 95’ yarışmasına katılarak Türkiye’nin ilk erkek güzeli seçildi. Sibel Can ile ilk tanışması final gecesi oldu. Tacını giydiren Can’ın daha sonra bir klibinde oynadı, televizyon dizisi çekti. 


İhanet iddiası sonrası eşiyle basın toplantısı düzenleyen Can gözyaşlarını tutamamıştı.

Karahan Çantay: "Zamanı gelince her şeyi açıklayacağım"