Meltem Miraloğlu


Meltem Miraloğlu öyle bir açıklama yaptı ki! Oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'da yaşayan 80 yaşındaki Patrick'le yaptığı evlilik sonrasında Türkiye'de magazin gündemini meşgul ederken, hakkında çıkan iddialara Instagram hesabından yanıt verdi.
Meltem Miraloğlu'ndan sarsıcı itiraf! 80 yaşındaki ihtiyar bir Amerikalı ile yaptığı evlilikle Türkiye magazin gündemine oturan oyuncu Meltem Miraloğlu, neden böyle bir tercihte bulunduğunu kendisine yöneltilen bir soruya verdiği yanıtla ortaya koydu.
Meltem Miraloğlu'na büyük destek! Bir döneme ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisi ile damgasını vuran Meltem Miraloğlu daha sonra ortalardan kaybolmuştu. 32 yaşındaki oyuncu Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşmişti.
Meltem Miraloğlu'nun derin mutsuzluğu Kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, Instagram hesabından hüzünlü anlarının videosunu paylaştı.
Meltem Miraloğlu son kararını verdi! Yıllar önce yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde 'çocuk gelin' rolüyle adından söz ettiren 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu'nun kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli Amerikalı ile evliliği, gündeme bomba gibi düşmüştü.
Meltem Miraloğlu cephesinden son dakika haberi Oyuncu Meltem Miraloğlu'nun olay yaratan evliliğiyle ilgili flaş gelişme...
Meltem Miraloğlu evlenmeden önce böyle konuşmuş Meltem Miraloğlu'nun; Amerikalı 80 yaşındaki Patrick'le tanışmadan 3 gün önce söylediği sözler herkesi şaşkına çevirdi.