Meltem Miraloğlu


Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden boşanıyor! "Hayat Devam Ediyor" dizisiyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun ihtiyar eşi Patrick'ten boşanacağı öğrenildi.
Meltem Miraloğlu hakkında olay iddia! 80 yaşındaki bir ABD’li ile evlenerek gündem olan Meltem Miraloğlu hakkındaki iddialar, yalan rüzgarını geçti. 32 yaşındaki oyuncunun, şimdi de Azerbaycan’da hırsızlık yaptığı öne sürüldü!
Meltem Miraloğlu kocasına 'dede' diyen takipçisine ne yaptı? 80 yaşındaki Patrick isimli Amerikalı'yla evlenen Meltem Miraloğlu, Türkiye'ye dönüş şartını ilk kez açıkladı.
Meltem Miraloğlu öyle bir açıklama yaptı ki! Oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'da yaşayan 80 yaşındaki Patrick'le yaptığı evlilik sonrasında Türkiye'de magazin gündemini meşgul ederken, hakkında çıkan iddialara Instagram hesabından yanıt verdi.
Meltem Miraloğlu'ndan sarsıcı itiraf! 80 yaşındaki ihtiyar bir Amerikalı ile yaptığı evlilikle Türkiye magazin gündemine oturan oyuncu Meltem Miraloğlu, neden böyle bir tercihte bulunduğunu kendisine yöneltilen bir soruya verdiği yanıtla ortaya koydu.
Meltem Miraloğlu'na büyük destek! Bir döneme ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisi ile damgasını vuran Meltem Miraloğlu daha sonra ortalardan kaybolmuştu. 32 yaşındaki oyuncu Amerika Birleşik Devletleri'ne yerleşmişti.
Meltem Miraloğlu'nun derin mutsuzluğu Kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, Instagram hesabından hüzünlü anlarının videosunu paylaştı.