Uyanış Büyük Selçuklu


Buğra Gülsoy’un yazdığı roman dizi oluyor
Buğra Gülsoy’un yazdığı roman dizi oluyor "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisinde Sultan Melikşah'ı oynayan Buğra Gülsoy'un ‘Kıyamet' adlı romanı dizi oluyor.
Atılgan Gümüş cephesinde konuşulacak haber
Atılgan Gümüş cephesinde konuşulacak haber Oyuncu Atılgan Gümüş, geçtiğimiz Eylül ayında 16 yıllık eşi ve 15 yaşındaki çocuğunun annesi Verda Gümüş’le anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.
Buğra Gülsoy at binmeyi nasıl öğrendi?
Buğra Gülsoy at binmeyi nasıl öğrendi? "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisinde beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy, merak edilenleri yanıtladı.
Leyla Lydia Tuğutlu 'Uyanış Büyük Selçuklu'dan ayrıldı
Leyla Lydia Tuğutlu 'Uyanış Büyük Selçuklu'dan ayrıldı Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu'da oldukça şaşırtan bir ayrılık yaşandı.
Buğra Gülsoy: "Oyunculuğu şöhret üzerine kurmadım"
Buğra Gülsoy: "Oyunculuğu şöhret üzerine kurmadım" TRT 1'in sevilen dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu'da oynayan Buğra Gülsoy, “Şan ve şöhretle işim olmadı. Sadece iyi bir oyuncu olmak için çalıştım” dedi.
'Kırmızı Oda'nın Hediye'si hangi diziye transfer oldu?
'Kırmızı Oda'nın Hediye'si hangi diziye transfer oldu? Deneyimli oyuncu Sezin Akbaşoğulları, son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde 'Hediye' rolüyle ekrana gelmişti.