Melek Mosso'nun ‘Babayı Alırsın’ şovu başını yaktı

Melek Mosso, ‘Babayı Alırsın’ adlı şarkıyı seslendirdiği sırada çirkin bir el hareketi yaptı. Konseri kızı ile dinleyen bir baba, suç duyurusunda bulundu.

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre şarkıcı Melek Mosso, iki yıl önce Bigfest Gençlik Festivali kapsamında Life Park'ta konser verdi. Ancak Mosso  'Babayı Alırsın' şarkısını seslendirdiği sırada izleyicilere ahlaksız bir el hareketi yaptı.


Mosso'nun bu hareketinden rahatsız olan bir izleyici, konseri kızıyla birlikte seyrettiğini, kızının örnek aldığı şarkıcının hayâsızca hareketlerde bulunduğunu ileri sürerek Mosso'dan şikayetçi oldu. İzleyicinin ihbarı sonrası Mosso hakkında soruşturma başlatıldı.

TAKİPSİZLİK KARARI

Savcılık, şarkıcının eyleminin, bir grubu veya bir kesimi hedef almaksızın icra ettiği iş sebebiyle gerçekleştiğini, bu nedenle suç işleme kastı olmadığına karar verdi. Mosso hakkındaki şikayeti, takipsizlik kararıyla sonuçlandırdı.

'SAHNE ŞOVUYDU, SUÇ KASTIM YOKTU'

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Mosso, açık alanda sahne şovu olarak konser verdiğini, 'Babayı Alırsın' adlı şarkıda yine sahne şovu kapsamında soruşturmaya konu hareketi yapmış bulunduğunu ancak suç işleme kastı ile hareket etmediğini söyledi.

Konular Melek Mosso