Melike İpek Yalova bebek mi bekliyor?

"Bir Zamanlar Çukurova" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Melike İpek Yalova, geçtiğimiz günlerde yapımcı Altuğ Gültan ile İzmir'de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu...

8031 okunma

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova'ya hayranları "Kilo almışsınız. Hamile misiniz, ondan mı evlendiniz?" şeklinde sorular yöneltti.

Sosyal medya hesabından düğün fotoğraflarını paylaşıp açıklama yapan İpek Yalova hamilelik iddialarına da şu ifadelerle cevap verdi:

"Selam herkese. Ben biraz geç kaldım fotoğraflar için çünkü hala hem anı yaşayıp hem sosyal medya kullanmayı öğrenemedim maalesef. Hepinize güzel dilekleriniz için çok içten teşekkürler ederim ve o gün bizle olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Bir de beni biraz tombiş bulanlar olmuş, şöyle cevap vereyim hayatımda en düşük kilom 41’di, o zaman bile kavun yutmuş gibi göbeğim vardı. ‘Peki nasıl bazen var göbeğin, bazen yok?’ derseniz, göbeğimi içime çekmek benim ata sporum.

Son olarak gelinliğin tam halini merak etmişsiniz onu da en sona ekledim. Hepinizi çok seviyorum ve şimdi çalışmaya dönüyorum. İyi geceler, öpücükler…"