Mucize Doktor'un Açelya'sından selülit tepkisi!

Oyuncu Hayal Köseoğlu, sevgilisi Caner Şahin ile ayrılık iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

8837 okunma

"Mucize Doktor"da canlandırdığı 'Açelya' karakteriyle tanınan oyuncu Hayal Köseoğlu, tatil sezonunu Bodrum Gölköy'de açtı.

Oyuncu, sevgilisi Caner Şahin ile ayrılık iddialarına ve bugün basında hakkında çıkan selülit iddialara sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla yanıt verdi.

Köseoğlu, Instagram hesabından; “Hakkımda müthiş bir hayal gücü barındıran bazı haberler çıkmış; kavgalar, gürültüler, tokatlar, selülitler, alınan kilolar, ayrılıklar, sinirden zıplamalar ajdjkfkf ben de sevenlerim merakta kalmasın diye onlara ufak bir canlandırma yapmak istedim.

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum, lütfen bacağınızda birkaç selülit var diye -hatta bacaklarınız selülitle kaplı olsa bile - pareoların, havluların arkasına saklanıp köşe bucak kaçmayın, keyfinizi bir gram bile kaçırmayın. Biz kadınları yüzyıllardır tüm dünya zaten sürekli bir şeylerin arkasına saklamaya çalışıyor, bir de bununla uğraşmayalım güzellerim! Mutlu, keyifli, güzel enerjilerle dolu günler diliyorum!” mesajını paylaşarak selülit konusuna hayli içerdiğini ortaya koydu.