Mustafa Sandal sevgilisi hakkında ilk kez konuştu!

'Müzik Dünyası' isimli programın konuğu olan Mustafa Sandal, sevgilisi Melis Sütşurup'la alakalı “İkimiz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum. Yolumuz uzun olur inşallah” dedi.

1642 okunma
Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Sandal, "Takipçilerime söz verdiğim için Melis'i ilk kez onlarla tanıştırdım. Şu anda yeni başlayan bir ilişki. Hayırlısı olsun, yolu güzel olsun. İnsanlar birbirlerini tanıyacaklar, ilişkilerini geliştirecekler ve biz o güzel aşamadayız" şeklinde konuştu.

Özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan ünlü şarkıcı, ”Geçmişte şu hatayı çok yapıyordum. Aşkı en başa koymak büyük hata. Bir şeyi kafadan zirveye koyunca o yolculuk uzun olmuyor. İlk görüşte aşk kalıcı olamayabiliyor” dedi. Musti bu sözler üzerine program sunucusu Sinan Güzel'in “Peki, siz Melis hanımla zirveye yaklaştınız mı?” şeklindeki sorusuna ise, “Yok daha biz şu an ilişkimizden çok keyif aldığımız bir dönemdeyiz. Birbirimizden keyif alıyoruz. Bol bol sohbet ediyoruz, birbirimizi tanıyoruz. Birbirimize iyi geliyoruz” diye yanıt verdi.

“MELİS KENDİSİNE ŞARKI YAZDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLU!”

Mustafa Sandal, Gel Bana isimli şarkısının sözlerini Melis Sütşurup'a yazdığı iddialarını da doğrulayarak şunları söyledi; “Melis, Gel Bana’nın kendisine yazılmasından ötürü çok mutlu. Şarkının melodisi bana ilk geldiğinde 2 ay kadar şarkının sözlerini yazamamıştım. Daha sonra Melis hayatıma girdiğinde, benim o anki duygusal ve romantizm barometremin yüksekliği de devreye girince ‘Kaderimi fırtınada yazmışlar’ diyerek sözler bir anda döküldü…”

MELİS'TEN MUSTİ'YE DÖVME UYARISI!


Mustafa Sandal yıllar önce koluna oğlak burcunun simgesini dövme yaptırmıştı. Geçtiğimiz günlerde o dövmenin altına oğullarının doğum tarihlerini kazıtan şarkıcı, “Oğullarımın doğrum tarihini yazdırdım ve aynı yere nazar duasını da yaptıracağım. Melis, o dövme Quaresma gibi boynuna kadar gitmesin diye uyardı. Yok artık o kadar da değil dedim” şeklinde konuştu.

“SOSYAL MEDYADA KAZAYA UĞRADIM. BİR DAHA ÖYLE GOL YEMEM!”

Mustafa Sandal, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan sosyal medyadaki bazı yazışmalarıyla ilgili de ilk kez konuştu. “Sosyal medyada başlayan aşklar samimi olmuyor. İlişki demek muhabbet etmektir. Şimdilerde herkes finalde. Herkes hemen pes ediyor, bir başkasına ulaşmak kolaylaştı.” diyen Musti, sözlerine şöyle devam etti: “Ben 14 sene sonra tekrar geri dönünce kazalara uğradım. O esnada dünya değişmiş. Bilmeden, çok naif bir şekilde herhalde bu işler böyledir derken başıma gelmeyen kalmadı. Genç sevenlerim beni kısa sürede sosyal medya konusunda eğittiler ve kazasız belasız atlattım. Bizim zamanımızda flört edersin, konuşursun, öyleydi bu işler. ekran görüntüsü alarak onu sağda solda yayınlatacakları aklıma bile gelmezdi. Bir kadının bunu gösteriyor ve yayınlatıyor olması kendisini çok rencide eden bir durum. İşin bu kısmı bana garip geliyor.”