Nef mağdurları şikayet yağdırdı! Erden Timur'u zora sokacak iddialar!

İstanbul'un bir çok yerinden, lüks konut projeleri yapan "Nef" ile ilgili sikayetvar.com sitesine yapılan şikayetler konut sektörünün ne denli zor günler geçirdiğini ve halkın nasıl mağdur bırakıldığını açıkça ortaya koyuyor.

1997 okunma

Milyonlarca dolarla satılan ve TV ekranlarında yaptıkları reklamlar ile halkı ev almaya teşvik eden Nef'te yaşanan sıkıntılar sikayetvar.com sitesine yapılan 100'e yakın şikayetle gün yüzüne çıktı.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur'un uzun bir süredir uluslararası piyasalarda yaşanan dövizin ülkemizde rekor seviyelere ulaşması sonucu projelerinde aksamalar yaşadığı hatta iflasın eşiğine geldiği dedikoduları iş dünyasında ayyuka çıkmıştı.

Nef ile ilgili sikayetvar.com'a gelen şikayetler ve mağdur olan müşterilerin isyanları her geçen gün artmaya devam ediyor.

Evini teslim alamayanlar, kapora iadesini yapılmayanlar, tapu tesliminde yaşanan sorunlar, teslimatlardaki sebepsiz gecikmeler, söz verilen kira bedellerinin ev sahiplerine ödenmemesi, borcu olmayanlara evlerin teslim edilmemesi, hukuksal yapılan işlemler, mağdurların Nef yönetimine ulaşamaması gibi yüzlerce şikayet halkın bu zor şartlarda nedenli mağdur olduğunu ortaya koyuyor.

İşte o şikayetlerden öne çıkanlar:

Yüzlerce mağdurun açıklamaları ve isyanları üzerine Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur'un yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

https://www.sikayetvar.com/nef-insaat