Nurseli İdiz'den Beren Saat yorumu

Usta sanatçı Nurseli İdiz, katıldığı programda Kenan Doğulu'nun eşi Beren Saat ve eski sevgilisi Efe Güray hakkında yorumlarda bulundu. "İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar" diyen İdiz, "Onun ölümüyle Beren'in yıkıldığını hatırlıyorum" ifadelerini kullandı.

Nurseli İdiz'den Beren Saat yorumu
2671 okunma
Usta sanatçı Nurseli İdiz, 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında merak edilenleri anlatan İdiz, Kenan Doğulu'nun eşi Beren Saat ve eski sevgilisi Efe Güray hakkında yorumlarda bulundu. "İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar" diyen İdiz, şu açıklamaları yaptı:

"BEREN'İN PSİKOLOJİSİNİN İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

"Beren'in psikolojisinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Evliliği iyi gitmiyor olabilir, bir projesi iptal olsun ne olur? Çocuk olunca ayrılık daha zor. Kendine yeni bir hayat kurar, yeni bir evlilik yapar.

Beren hayatın ortasında değil, başında. Biz 58-60 yaşında insanlar 20-25 sene yaşayalım diyoruz. Ona ne oluyor? Sus kız Beren! Duymayayım bir daha!

"O KADAR MASUMANE BİR ŞEY Kİ..."

Ben Beren'i Türkiye'nin Yıldızları'ndan tanıyorum. Efe'yi de tanıyorum. O kadar masumane bir şey ki... Beren'in evli olması bir şey değiştirmez. 50 yaşındayken de onu hatırlayabilirsin.

"ONUN ÖLÜMÜYLE BEREN'İN YIKILDIĞINI HATIRLIYORUM"

Çocuk ölmüş gitmiş. İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar. Onun vesilesiyle yarışmaya girdiğini, çok masumane bir ilişki olduğunu ve onun ölümüyle Beren'in yıkıldığını hatırlıyorum."