Okan Kurt'tan Fatih Ürek'e salvo!

Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt, Fatih Ürek’in “Okan Demet’i değil kendi ailesini seçti” sözlerine ateş püskürdü.

Okan Kurt'tan Fatih Ürek'e salvo!
3278 okunma
‘Evliliğimiz para için bitmedi’

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre
Okan Kurt, borçları yüzünden Demet Akalın’dan boşandığı iddialarına, “Evliliğimiz hiçbir zaman maddiyat üzerine kurulmadı. Anlamsız bir algı” dedi.

Okan Kurt, altı yıllık eşi Demet Akalın’dan boşandıktan sonra hakkında çıkan iddialara ilk kez cevap verdi.

İş insanı, “Para yüzünden bitti” söylentilerine,  “Evliliğimiz hiçbir zaman maddiyat üzerine kurulmadı. Sadece aile içi konular olmasından dolayı konuşmadım. Ortada biten bir evlilik var, herkes saygı göstermeli... Anlamsız bir algı. Borçlarımı yapılandırdım, kısa sürede ticarete döneceğim” dedi.

Kurt, Fatih Ürek’in, “Demet’e çok yanlış şeyler yapıldı, hacizle ilgili haber verilmedi” sözlerine ise “Fatih Bey eğer imkanı varsa kendine bir aile kursun. Böyle başkalarını, karı kocayı ilgilendiren ailevi olaylar hakkında yorum yapmasın. Bunlar iki kişiyi ilgilendiren durumlar, ortada biten bir evlilik var” diyerek, göndermede bulundu.

Kızı Hira’yı istediği zaman görebildiğini belirten iş insanı, “Demet bana zorluk çıkarmıyor. Kızım beni sürekli göremediği için üzülüyordur ama etkilenmemesi için sık sık onunla zaman geçiriyorum” açıklamasını yaptı.