Pelin Akil: "Ailemiz kocaman oldu"

Pelin Akil - Anıl Altan çiftinin ikiz bebekleri Alin ve Lina, geçtiğimiz günlerde dünyaya geldi. Pelin Akil, mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

Pelin Akil: "Ailemiz kocaman oldu"
1239 okunma
Habertürk'ün haberine göre Pelin Akil, meslektaşı Anıl Altan ile 3 yıllık birlikteliğin ardından 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Dört aylık hamile olan Pelin Akil, son gittiği kontrolde büyük şaşkınlık yaşamıştı. İkiz kız bebekleri olacağını öğrenen oyuncu, bu haberle yakınlarını sevindirmişti.

Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin ikiz bebekleri Alin ve Lina, geçtiğimiz günlerde dünyaya geldi. Pelin Akil, mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Akil, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

"Şükür kavuşturana... Önce tabii ki Allah’a, her anımda yanımda olduğunu bildiğim, kavuştuğum gün elini bir an olsun elimden ayırmayan Anıl'ıma , bize umut olan, ışık olan, en zor günlerimde esprili, tatlı ve aydın kişiliğiyle beni karnımdakilere sıkı sıkı tutunmama sebep olan canım canım doktoruma, daima yanımda olduğunu bildiğim aileme, arkadaşlarıma, sizlere çok ama çok şükür. Ailemiz kocaman oldu..."