Pınar Altuğ'dan 'Annesi gibisin' yorumuna yanıt!

Aralarındaki 9 yaş farkı nedeniyle sürekli olarak magazin sayfalarına konu olan Pınar ve Yağmur Atacan çifti mutluluklarını yeni bir yıla taşımanın heyecanını paylaştı.

Pınar Altuğ'dan 'Annesi gibisin' yorumuna yanıt!
3631 okunma
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından eşi ve kızı Su ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Son derece mutlu bir aile tablosunu sevenleriyle paylaşan Altuğ bu mutlu kare üzerinden evlilik yıldönümünü de kutladı.

İşte Pınar Altuğu’un o anlamlı satırları: “Hani bana 11 sene önce bugün ‘Benimle evlenir misin?’ demiştin ya, evet her zaman evet, sonsuza kadar evet! Seni cok seviyorum”

GELEN YORUM KIZDIRDI

Zaman zaman eşiyle arasındaki yaş farkı sebebiyle çirkin yorumlar alan Pınar Altuğ gelen bir yoruma daha sessiz kalmadı. Altuğ'un bir fotoğrafına "Annesi gibisin ama yaş farkı bariz" yorumu yapılınca ünlü oyuncu çok sinirlendi.Bir takipçisi de Altuğ’un paylaşımının altına; 'Ne güzel işte paranı yiyor...' yazdı. Kötü yoruma sinirlenen ünlü oyuncu takipçisine şu cevabı verdi: "Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş..."