'Racon Ailem İçin' tanıtım fragmanı

296 okunma
A Haber'den askere röportaj tacizi! Türkiye İdlib’te, Suriye ordusunun yaptığı operasyonlarda şehitler verirken A Haber skandal bir röportaja imza attı...
CNN Türk'te küfür şoku! CNN Türk'e konuk olan Hürriyet yazarı-gazeteci Abdulkadir Selvi'nin bir zamanlar askerlerin Necmettin Erbakan'a ettiği küfrü sansürsüz kullanması Hande Fırat'a büyük panik yaşattı.
Müge Anlı'dan sosyal medya uyarısı Usta gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı; hayatlarımıza müdahale eden sosyal medyanın zararlarına karşı uyardı.
Müge Anlı'yı çıldırtan telefon! İzmir'de ailesiyle birlikte yaşayan Adile Yeşilgöz, nişanlısı tarafından dolandırıldığını iddia ederek babası Mehmet Hayri Yeşilgöz ile birlikte Müge Anlı'nın programına konuk oldu.
Canlı yayını karıştıran tartışma! "Gece Görüşü" programında Hukukçu Ömer Lütfü Avşar'ın deprem bölgesinde ilk günden itibaren sürekli bulunan ve depremzedelere destek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun battaniye taşımasını PR çalışması olarak nitelemesi stüdyoda tartışmalara yol açtı.
'Kötü kayarım bak' sözleri canlı yayını karıştırdı! CNN Türk canlı yayınında Hande Fırat'ın sunduğu "Gece Görüşü" programında Gazeteci Necdet Saraç ve Metin Özkan arasında gergin anlar yaşandı.
Habertürk TV'de canlı yayını terk etti Habertürk TV'deki canlı yayına gazeteci Hadi Özışık ile Habertürk TV Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir'in tartışması damga vurdu.