Reza Zarrab ile Ebru Gündeş Amerika'da sabaha kadar tartıştı

Reza Zarrab, Halkbank davasında itirafçı olup serbest kaldı. New York’ta ortaya çıktı. Şimdi de Manhattan’ın en lüks oteli olan Four Seasons’a girerken objektiflere yakalandı. Otel'de buluşan Zarrab ve Gündeş'in sesleri yükseldi!

Reza Zarrab ile Ebru Gündeş Amerika'da sabaha kadar tartıştı
4913 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre İran'a ambargoyu delmekle suçlandı. ABD'deki Halkbank davasında yargılandı. İtirafçı olup serbest bırakıldı. Herkesin merak ettiği Reza Zarrab, geçen hafta New York'ta bir kadınla yemek yerken yakalandı! Kendini Sam olarak tanıtan Zarrab'ın yanındaki kadının eşi Ebru Gündeş'in eski arkadaşı Ayşegül Akgün çıktı.

LÜKS İÇİNDE YAŞIYOR

Bu gelişmenin ardından eşi Ebru Gündeş kızıyla soluğu New York'ta aldı. Gözler ikiliye çevrilirken yeni görüntüler ortaya çıktı. Zarrab, Manhattan'ın en lüks oteli Four Seasons'a girerken objektiflere takıldı. Otelde Sedef Arım adına yer ayırtılmıştı.

Arım'ın, Gündeş'in "Kardeşim" dediği 20 yıllık menajeri Sedef Arım olduğu anlaşıldı. Oysa Gündeş, ABD'ye konser vermek için gittiğini açıklamıştı. Reza Zarrab'ın kaldığı otelin önünde ise lüks bir cip vardı. Cipine eşya yükleyen Zarrab, şoförünün kullandığı cipine binip bölgeden uzaklaştı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Zarrab'ın otelin 29'uncu katındaki lüks dairede kaldığı belirtildi. Reza Zarrab'la Ebru Gündeş bu otel dairesinde bir araya geldi ve bir süre sonra tartışma çıktı. Sesler o kadar yükseldi ki kordidorlar çiftin bağrışlarıyla yankılandı. 29. daiereye yakın odalar yüksek sesten ötürü resepsiyona şikayette bulundu.

Lüks otelde görülen Zarrab, cipine binip, zenginlerin yazlık yeri Hamptons'a gittiği öğrenildi.