Romanya’da Ezel devri başlıyor!

Bir dönemin fenomen dizisi Ezel, Romanya’da yeniden uyarlanacak... Vlad ismiyle ekrana gelecek dizi, şimdiden ülkede yankı uyandırdı.

Romanya’da Ezel devri başlıyor!
749 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre 2009 ile 2011 yılları arasında reyting rekorları kıran atv'nin fenomen dizisi Ezel'in başarısı, bir kez daha sınırları aştı. Ay Yapım imzalı dizi, Romanya'da yeniden çekilecek. Eccho Rigts işbirliğiyle gerçekleşen anlaşmayla birlikte çekimleri yaz aylarında başlayan ve 'Vlad' adını taşıyan dizinin ilk 13 bölümü 2019'da Romanya'nın önde gelen TV kanalı Pro Tv'de yayınlanacak.

Türk televizyon tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Ezel, Türk dizilerinin dünyaya açılmasında başı çeken dizilerden biri. Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz'in hafızalara kazınan performanslarıyla büyük ilgi uyandıran Ezel, 2009 yılından bu yana Ortadoğu ve Asya ülkelerinde yayınlandığı kanallarda reyting rekorları kırmıştı.Vlad'in başrollerini Romanya televizyon yıldızlarından Olympia Melinte, Diana Sar ve Adrian Nartea üstleniyor.