Sacit Aslan'dan '2. Sayfa' programında çarpıcı yorumlar

Teve2'de yayınlanan efsane "2. Sayfa" programlarıyla ekrana bomba gibi geri dönen Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel; bugünkü yayınlarında Sacit Aslan'ı ağırladı.

Sacit Aslan'dan '2. Sayfa' programında çarpıcı yorumlar
4353 okunma
Teve2'de yayınlanan "2. Sayfa" programında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in konuğu olan Sacit Aslan; Ajda Pekkan'ın Bülent Çavuşoğlu ile 8 yıldır aşk yaşadığını itiraf etmesinin hatırlatılması üzerine "Bülent Çavuşoğlu ve Tuğçe Eyilik'in boşanmasının sebebi ben değilim deyip reddetmişti. Bu haberlerle ilgili yayın yasağı ve tedbir kararı geldi. Bu kadar reddettikten sonra ilişkilerinin 8 sene önce başladığını söylerse bize bunları yorum yapmadan sadece okumak kalıyor. Bir şeyi reddedip tedbir kararı aldırıyorsun bugün böyle konuşuyorsun. Bugün verdiği röportajda bu samimi ikrarda bulunuyorsa demek ki Tuğçe Hanım'ın söylediği her şey gerçek ve Tuğçe Hanım'ın tüm iddiaları teyit edilmiş oluyor."

Bodrum'da Gülben Ergen ve Demet Akalın'ın aynı mekanda karşılaşıp birbirilerine selam vermemelerinin haberi üzerine ise;

"Nasıl selam verecekler birbirilerine? 5-6 ay idam etmişsiniz birini. Ve bu idamı yaparken geçmişte yaşanmış iddiaların hesabını soruyorsunuz. Günlerce Gülben Ergen'in mevzusu konu edilerek hatrı sayılır reytingler alındı. Ben uzun süre sessizce izledim. Biri de çıkıp boşandığı adamın niçin 1 sene bekledikten sonra aldatıldığını açıkladığını sormadı. 1 sene bekledin ve açıkladın tamam peki karşı tarafın cevap hakkını niçin vermediler? 5 ay boyunca programlarda Gülben Ergen'le ilgili iddia edilen hiç bir konu mahkemede ispatlanmadı. Geçmişten kalan kin, nefretle karşı tarafı idam ediyorsunuz.... Ben en başından beri 'İddiayla hüküm vermeyin, linç etmeyin, bekleyin' dedim. Birinin sesini, kıyafetini veya tarzını beğenmeyebilirsiniz ama yetişmekte olan üç erkek evladı olan bir kadının haysiyetini ayaklar altına alamazsınız." yorumlarında bulundu.

Almanya Milli Takımı forması giyen Türk yıldız Mesut Özil'in, Dünya Kupası boyunca kendisine yapılan saldırılar nedeniyle Almanya Milli Takımı'nı bıraktığını açıklamasının hatırlatılması üzerine ise Sacit Aslan "Alman Milli takımının başarısızlığını bir kişiye mal etmek çok yanlış bir tutum. O takımın ikinci tura çıkması ve yarı finalde oynaması bir mucizeydi. Çok kötü bir kadroydu. Müslüman ve Türk asıllı bir çocuk olduğu için takımdan uzaklaştırmak çok avam bir tavır olmuş. Aynı şekilde Podolski diye bir adam var o kadroda. Madem öyle niçin ona böyle bir tavır sergilenmedi? Mesut Özil bir Ronaldo veya Neymar değil ama bu adam boş bir adam olsa 50 milyon euro verilip İngiltere Premier Lig'ten teklif alır mı?" yorumunu yaptı.

Canlı yayına telefonla katılan Canan Hoşgör ise gündemdeki 'dolandırılma' haberlerine ilişkin 2 yıldır tanıdığı yakın bir arkadaşının acımasız komplosuna maruz kaldığını anlatarak parasına henüz kavuşamadığını söyledi.