Seda Akgül ve Bahar Candan birbirine girdi!

Dün Kanal D'deki '2. Sayfa'ya konuk olan sunucu Seda Akgül'e daha önce programa katılan ve kendisi hakkında yorumlarda bulunan Bahar Candan'ın konuşmaları izletildiğinde, zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Bahar Candan'dan Seda Akgül'e yanıt geldi.

2922 okunma
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre dün Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk olan sunucu Seda Akgül, Burcu Esmersoy'un "Erkek arkadaşınızın yanında cüzdan taşımanıza gerek yok" açıklaması hakkında yorumlarda bulundu. Seda Akgül'ün, daha önce programa katılan Bahar Candan'ın kendisi hakkında yaptığı yoruma verdiği cevap ise olay yarattı.

Seda Akgül, Bahar Candan'ın kendisi hakkında "Seda Akgül güzel bir kadın değil ki, ben beğenmiyorum" yorumuna şöyle yanıt verdi:

'ONUNLA AYNI FİKİRDE OLMADIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM'

"O kızla aynı fikirde olsam burada masanın altına girerdim. Bu programa neden davet edildiğinin bile farkında olmayan biri. Böyle bir kız gelmiş, sıksam belki doğururdum belki o yaşta kızı. Ben çok güzelim demiyorum da bir erkeğin yemek ısmarlaması için Adriana Lima mı olmak gerekiyormuş? Hiç de fena kadın değilim. O beni beğense ben kendimden şüphe ederdim. Nasıl kadınlar beni beğeniyor? diye üzülürdüm.

'AVUKATLIĞINI YAPACAKLARA YAZIK'

Onun avukatlığını yapacaklara acıyorum. Şimdi hakimliğini savcılığını görürüz inşallah diyeceğim ama yazık olacak."


'BENİM GİBİ BEBEK YÜZLÜ KIZI OLAMAZ'

Seda Akgül'ün bu sözlerine Bahar Candan, Instastory'den paylaştığı video ile yanıt verdi: "Benim gibi uzun ve bebek yüzlü biri doğuramazdınız, size benzerdi."