Sevilay Yılman'dan Sabah muhabirine veryansın!

Tuba Kalçık'ın İbrahim Tatlıses röportajı sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı. Tepki gösterenlerden biri de Habertürk yazarı Sevilay Yılman'dı.

Sevilay Yılman'dan Sabah muhabirine veryansın!
2771 okunma

İbrahim Tatlıses'in dün Sabah gazetesine verdiği röportaj büyük ses getirdi. Tatlıses'in "Kadınları yavrularının önünde öldürüyorlar, hepsi idam edilmeyi hak ediyor" sözleriyle öne çıkan röportajın sahibi Tuba Kalçık'tı. 

Röportajın sosyal medyada yankı bulmasının nedeni ise bir dönem Perihan Savaş ve Derya Tuna'ya şiddet uygulayan İbrahim Tatlıses'in bugün bu sözleri söylemesi oldu. 

MedyaRadar'ın haberine göre İbrahim Tatlıses'in sözleri kadar Tuba Kalçık'ın bir gazeteci olarak bu konuyu gündeme getirmemesi de tepki çekti. 

Habertürk yazarı Sevilay Yılman "Gazetecilik ne hale geldi arkadaş! Kimlerin elinde ne halde! Pes!" ifadeleriyle Kalçık'ı eleştirdi. 

İŞTE O TWEET

"Bunu söyleyen adama röportajı yapan kişi niye; ”Hayatına girmiş tüm kadınları döven hatta Derya Tuna yı kurşunlatan sen mi diyorsun bunu? Aklımızla dalga mı geçiyorsun?” demez ki! Hakikaten ne hale geldi gazetecilik arkadaş! Kimlerin elinde ne halde! Pes!"