Sinem Kobal'ın konuşulan banyo sahnesi

'Sihirli Annem'in Kerem'i programda evlilik teklif etti 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan efsane "Sihirli Annem" dizisinde 'Kerem' rolünü canlandıran Michele Cedolin, milyonların huzurunda kız arkadaşı İrem Doğan'a evlilik teklif etti.
Müge Anlı'dan beğeni toplayan şarkı Instagram'a fırtına gibi bir giriş yapan ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı; müziğe olan büyük kabiliyetiyle beğeni topladı.
Kerem Bürsin'den olay maske çıkışı Kerem Bürsin'in maske çıkışı sosyal medyayı ikiye böldü...
Yağmur Sarnıç'tan konuşulacak açıklamalar Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, konuk olduğu yayında evde yaşandığını iddia ettiği taciz olayı hakkında konuştu.
Kerem Bursin’e ödül töreninde şok! Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen ödül törenine katılan Kerem Bursin '2020 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu' ödülünü aldı. Bürsin, sahneden inerken sunucu Bay J’nin "Gözleriniz dolacak ama geçen yıl bölüm başı 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti." sözleriyle şoke oldu.
Karahan Çantay ve Sibel Can'ın unutulmaz klibi Bir zamanların ünlü erkek modeli Karahan Çantay geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. Çantay, Sibel Can'ın "Dedikodu" isimli şarkısının klibinde rol almıştı.
Muazzez Ersoy'dan Seda Sayan'a bomba yanıt! Sosyal medya hesabından filtresiz ve fotoşopsuz bir fotoğraf paylaştığını vurgulamak istediğini ifade eden Muazzez Ersoy; fotoşop ile estetik operasyonun eş tutulmasını anlayamadığını ifade etti.