Tanju Okan'ı çok özlemişiz..

Mübariz Mansimov SOCAR'a yüklü tazminat ödeyecek FETÖ’ye yardım suçundan 5 yıl hapis cezası aldıktan sonra serbest kalan Azerbaycanlı iş insanı Mübariz Mansimov SOCAR'a 240 milyon dolar tazminat ödeyecek.
Eski AKP'li vekil Hüsnüye Erdoğan'dan ilginç çıkış! Bir TV programına konuk olan 25. ve 26. dönem AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, ekonomiye dair değerlendirmelerde bulunurken, doğal gaz, elektrik ve akaryakıta muhalefetin büyüttüğü ve sürekli dile getirdiği kadar bir zam gelmediğini savundu.
Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan’ın olay görüntüsü Kuşadası’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıldönümünde Kuşadası Belediyesi adına konuşmayı yapan Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan olunca ilçe siyaseti bir anda yine karıştı.
Silahların gölgesinde canlı yayın Afganistan'da bir televizyon programına silah zoruyla dahil olan Taliban militanlarının görüntüsü dünya kamuoyunun gündemine oturdu.
Kemal Kılıçdaroğlu'na Çorum'da bir anneden tepki Kemal Kılıçdaroğlu Çorum'da esnaf ziyareti sırasında bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.
AKP’li vekilden trafik polisine şok hakaretler! CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır sosyal medya hesabından AKP'li vekilin polise hakaret ettiği görüntüleri paylaştı.
Buğra Kavuncu’ya canlı yayın sonrası yumruklu saldırı İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, programa konuk olduğu Halk TV stüdyolarından ayrıldığı sırada yumruklu saldırıya uğradı.