Tolgahan Sayışman ‘Bir Umut Yeter’ diyecek

Yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek ‘Bir Umut Yeter’in ilk tanıtımı, sosyal medyayı salladı. Beğeni toplayan video, kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

Tolgahan Sayışman ‘Bir Umut Yeter’ diyecek
624 okunma
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Kanal D’nin MF Yapım imzalı yeni dizisi ‘Bir Umut Yeter’in ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat  Tutumluer’in yer aldığı projenin videosu, sosyal medyaya damga vurdu. Çekimleri devam eden dizinin  yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaryoda Melis Civelek’in imzası var. Hikayesiyle izleyenleri derinden etkileyecek yapımda; sevgi, nefret, hasret, kavuşma, merhamet, hırs, aşk ve suçluluk temaları ön plana çıkıyor.

‘Bir Umut Yeter’in hikayesiyse şöyle: Askerlikten malulen emekli Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak seçer. Sakin ve yalnız bir hayat sürerken, Elif’le (Subaşı) tanışıp, evlenir. Çocuk sahibi olamayan çiftin yaşamı, dalgaların kıyıya getirdiği bir bebek sayesinde yön değiştirir. Derya (Töre) ve Elif’in bir tesadüfle kesişen yaşamları, beklenmedik olayların art arda yaşanmasına yol açar.