Üç arkadaşını kaybeden Ceyhun Fersoy'dan duygulandıran paylaşım

Geçirdiği acı kazanın ardından Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu Ceyhun Fersoy, "Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum. Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem" dedi.

Üç arkadaşını kaybeden Ceyhun Fersoy'dan duygulandıran paylaşım

Amasya’nın Merzifon ilçesinde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu Tolga Güleryüz ile Özgür Karataş ve Burak Topçu ölmüş, Melis İşiten, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci, Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek ve Uğur Şalvarcıoğlu ise yaralı kurtulmuştu.

Deveci, uçak ambulansla getirildiği İstanbul’da ameliyat edildi.

İşiten ve Fersoy da tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

“SANKİ FİLMİN İÇİNDE BİR SAHNEYİ OYNAMIŞ GİBİYDİK”

Instagram hesabından son durumunu paylaşan Ceyhun Fersoy “Nereden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum. Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi. Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin. Şimdi ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız. Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz. Onlara ihanet etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Üç arkadaşını kaybeden Ceyhun Fersoy'dan duygulandıran paylaşım