Ünlü çift mutluluğu yogada buldu!

İki yıl önce birbirlerini döverken görüntülen Mehmet Ali Nuroğlu ile eşinin hayatı 8 aylık Hindistan seyahatleri sonrası tamamen değişti.

6065 okunma
Güneş'in özel haberine göre Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi “Güzel Köylü”, renkli konusu kadar oyuncularının ilginç öyküleriyle de dikkat çekiyor. Gold Film imzalı dizinin uyuşturucu kullanmak yüzünden yargılanan başrol oyuncusu Gizem Karaca, çekimlerin yapıldığı Muğla Akyaka’ya yerleşmişti. “Güzel Köylü”de Karaca’nın eski erkek arkadaşı Kaan’ı canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu da, 4 yıllık eşi Çiçek Gülsen’le bölgede ev tutup organik bir yaşam sürmeye başladı.

SOKAK ORTASINDA BÖYLE KAVGA ETMİŞLERDİ (VİDEO)

Eşi yoga hocası oldu

Nuroğlu ile eşi 2 yıl önce gece yarısı Rumelihisarı’nda bir ara sokakta kavga edip birbirlerine tokat atarken objektiflere takılmıştı. Daha sonra ise öpüşürken görüntülenen çiftin 8 ay Hindistan’da kaldığı ve oradaki ruhsal arınmanın ardından tüm yaşamlarını değiştirdikleri öğrenildi. Akyaka’da doğayla iç içe yaşayan ve düzenli olarak yoga yapan çiftten Nuroğlu’nun setin en uyumlu oyuncularından biri olduğu konuşuluyor. Oyuncunun eşinin de yoga hocalığı yaptığı belirtildi.