Volkan Demirel'e Bodrum'da şok taciz!..

Yakışıklı file bekçisi Volkan Demirel, geçtiğimiz akşam Bodrum’da hayranlarının ilgisiyle zor anlar yaşadı. Aşırı ilgiden bunalan kaleci öfkelendi. Demirel’in o sırada yanında bulunan eşi Zeynep Hanım ise kıskançlık krizi geçirdi.

Volkan Demirel'e Bodrum'da şok taciz!..
4612 okunma

En az yeşil sahadaki başarıları kadar düzgün fiziğiyle de hayranlık uyandıran yakışıklı kaleci Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel'in keyfi geçtiğimiz akşam Bodrum'da bir mekanda kaçtı.

Yalıkavak Marina'daki bir gece kulübüne giden ikili, Takvim Gazetesi'nin özel haberine göre kavgaya karıştı. Kavganın nedeni ise Fenerbahçeli kaleciye kadın hayranlarının aşırı ilgisiydi. 

Eşiyle eğlenen 37 yaşındaki kaleci, alkollü birkaç kadının sözlü taciziyle rahatsız oldu. Demirel, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının fiziksel temasıyla da çileden çıktı. İddiaya göre kaleci ile kadınlar arasında sözlü sataşma yaşandı. Bunun üzerine güvenlik devreye girdi. Eğlencesi zehre dönüşen Demirel, hemen eşiyle mekanı terk etti.

Ancak Demirel için sorun bununla sınırlı kalmadı. Ünlü kaleci, eşinin kıskançlığıyla zor anlar yaşadı. Konuşulanlara göre ikili, lüks teknelerinde kavgaya tutuştu. 

Demirel, eşine olayda suçunun olmadığını anlatmak için bin dereden su getirdi.

Her şeyi tatlıya bağlayan çift, kızlarıyla Bodrum tatiline devam ediyor.