Yalçın Çakır: 'Cemil İpekçi bana asıldı'

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir: "Dilovası’nda ne kadar gay varmış" Kocaeli’nin AKP’li Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in Aralık ayı belediye meclisi toplantısında gençler için sarf ettiği sözler tepki çekti.
AKP'li vekilden tepki çeken "yokluk" sözleri AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Konya’nın yerel televizyon kanalı Kontv’de “Ankara Konuşuyor” programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu...
Sacit Aslan 'Sadece Soruyorum' programına konuk oldu Sacit Aslan Halk TV'de yayınlanan İpek Özbey'in 'Sadece Soruyorum' programına konuk oldu
İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan şehit yakınına şok küfür! İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bingöl'de esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Bu sırada şehit yakını olduğunu söyleyen bir kişi, Meral Akşener'in HDP'ye destek verdiğini belirterek tepki gösterdi.
Mübariz Mansimov SOCAR'a yüklü tazminat ödeyecek FETÖ’ye yardım suçundan 5 yıl hapis cezası aldıktan sonra serbest kalan Azerbaycanlı iş insanı Mübariz Mansimov SOCAR'a 240 milyon dolar tazminat ödeyecek.
Eski AKP'li vekil Hüsnüye Erdoğan'dan ilginç çıkış! Bir TV programına konuk olan 25. ve 26. dönem AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, ekonomiye dair değerlendirmelerde bulunurken, doğal gaz, elektrik ve akaryakıta muhalefetin büyüttüğü ve sürekli dile getirdiği kadar bir zam gelmediğini savundu.
Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan’ın olay görüntüsü Kuşadası’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıldönümünde Kuşadası Belediyesi adına konuşmayı yapan Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan olunca ilçe siyaseti bir anda yine karıştı.