Yeliz Yeşilmen kızıyla namaz kıldı

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından kızı Asya ile namaz kılarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Yeliz Yeşilmen kızıyla namaz kıldı
Sözcü'de yer alan habere göre magazin dünyasının renkli yüzlerinden olan Yeliz Yeşilmen, Ali Uğur Akbaş ile yaptığı evlilik sonrası eski yaşantısını değiştirerek adeta bu sektörden elini eteğini çekti. Zaman zaman bazı televizyon programlarına katılan Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan isimlerden.

Yaptığı yardım kampanyalarında çekilmiş kareleri de paylaşan Yeşilmen’in son paylaşımı ise namaz kılarken çekilmiş bir fotoğraf oldu.

Kızı Asya ile birlikte görülen Yeşilmen fotoğrafın altına şunları yazdı:

Yeliz Yeşilmen kızıyla namaz kıldı

“Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla birlikte abdest aldık 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce Yaradana sığındık. İyiki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan nefes alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken, yatarken. Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapacak hiç bir şey yok. Tek şey tabi ki dua etmek, düzgün yaşamak. Yalandan, dolandan, gıybetten uzak. Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o. Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs. Eh arada bi uyarı olmalı ki insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki ama kendi adıma şunu söylerim inancım bana yeter. Geçmiş olsun bodrum ve geçmiş olsun istanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen. İyi geceler”