Zahide Yetiş bebeğinin cinsiyetini böyle öğrendi

Demet Şener'in kayınpederi İbrahim Kutluay'ın arkadaşı çıktı
Demet Şener'in kayınpederi İbrahim Kutluay'ın arkadaşı çıktı Cenk Küpeli ile evlenen Eski Türkiye Güzeli Demet Şener, iddiaya göre istenmeyen gelin ilan edildi. Nikaha dahi gelmeyen ailesiyle eşini tanıştırmadığını söyleyen Küpeli'nin babası spor spikeri Avni Küpeli ile İbrahim Kutluay'ın yakın arkadaş oldukları ortaya çıktı.
Enis Fosforoğlu'na veda
Enis Fosforoğlu'na veda Sinema ve tiyatro oyuncusu Enis Fosforoğlu, önceki akşam geçirdiği kalp krizi sonucu 71 yaşında hayatını kaybetti.
Cenk Küpeli'den 'İstenmeyen gelin' iddiasına yanıt
Cenk Küpeli'den 'İstenmeyen gelin' iddiasına yanıt Demet Şener ile sürpriz bir şekilde hayatını birleştiren Cenk Küpeli'nin anne ve babasının düğüne katılmaması dedikoduları beraberinde getirmişti.
Şeyma Subaşı: "Kitabı ben yazmadım ki..."
Şeyma Subaşı: "Kitabı ben yazmadım ki..." Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın kitabı 'Sadece Şeyma' çıktı. Kitabından sayfaları Instagram hesabından paylaşan Subaşı, gelen eleştirilere paylaştığı bir videoyla yanıt verdi.
Enes Batur: "Evlenmedim, şakaydı"
Enes Batur: "Evlenmedim, şakaydı" Ünlü Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz ay oyuncu Damla Aslanalp ile düğün fotoğraflarını paylaşmıştı. Damla Aslanalp ile evlendiği iddia edilen Enes Batur, son paylaşımıyla gerçekleri açıkladı.
Zerrin Özer: "Konu kapanmıştır, boşanıyorum"
Zerrin Özer: "Konu kapanmıştır, boşanıyorum" Murat Akıncı'nın 'Babam öldü' yalanı, Zerrin Özer'de ipleri kopardı...
Zerrin Özer'in evinde sesler yükseldi!
Zerrin Özer'in evinde sesler yükseldi! Zerrin Özer'in nikah masasına oturduğu ve ertesi gün boşanma davası aştığı eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddialar gündeme gelmeye devam ediyor.