YAŞAM HABERLERİ

Beyaz iPhone 8 ilk kez elde görüntülendi!

Beyaz iPhone 8 ilk kez elde görüntülendi!

Apple'ın Eylül ayında tanıtmayı hedeflediği yeni iPhone 8'e dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu zamana kadar gördüğümüz iPhone 8'in sızıntı fotoğrafları hep siyah renkliydi. İlk beyaz iPhone 8'in görselleri yayınlandı.

Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8’den yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Özellikle iPhone’a dair sızıntı bilgi ve fotoğraflar paylaşan @VenyaGeskin1 isimli Twitter hesabından yeni görüntüler yayınlandı.

Bildiğimiz üzere bu zamana kadar iPhone 8’in hep siyah renkli fotoğraflarını görmüştük. Fakat bu kez beyaz modelinin fotoğrafları yayınlandı.Siyah iPhone 8’in tasarımı birçok kişi tarafından beğenilmişti. Fakat beyaz model için muhtemelen birçok kişi iyi görüş belirtmeyecektir. Zira ön yüzün üst kısmındaki ahize, kamera ve sensör çıkıntısı bir hayli göze batıyor.

Diğer taraftan siyah renkli iPhone 8’de ise çerçeve ve panel uyumu sağlandığı için herhangi bir sırıtma olmuyor. Bu nedenle beyaz iPhone 8’in çok tercih edilmeyeceğini söyleyebiliriz.

Gelgelelim telefonun arka yüzü ise oldukça şık duruyor. Alt alta konumlandırılan çift kamerayı çevreleyen gümüş çerçeve güzel bir detay olarak göze çarpıyor. Ayrıca telefonun arka yüzünde parmak izi tarayıcısının yer almaması da sevindiren bir başka detay olarak karşımıza çıkıyor.
  • Bu Haberi