42 yaşında anne olan oyuncunun kıskandıran mutluluğu

2018 yılında nikah masasına oturan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, 6 gün önce kızları Luna'yı kucaklarına almıştı.

İlk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan çiftten Güleryüz, 35 yaşına bastı. Özder, müzisyen eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

"DİLDEN DİLE ANLATILSIN MASALIMIZ"

Eşiyle fotoğraflarını yayınlayan Özge Özder, duygusal bir yazı kaleme alarak şu ifadeleri kullandı.

"Uyuyordun dün gece.. Seni izledik kızımla uzun uzun... Babamızı... Bizim ay perisinin süper kahraman babasını, o küçük tırtıl haliyle seni nasılda nakavt ettiğini, ve fakat babamızın her zorluğu o kocaman yüreğiyle nasılda kolay ettiğini, bizi nasıl sevdiğini bir kez daha gördüm silüetinde...

Sevgilim, biricik eşim... İnsan gözüne her baktığında bir şey olacak korkusuyla, kirpiği titreyerek sever mi birini severken.. Sevse de karşılığını çağlayarak alabilir mi her zaman? Hiç sanmıyorum.. Bugün önce kalbime, sonra iliklerime ve en nihayet kanıma işleyip ete kemiğe bürünen aşkımıza , yani kızımıza her baktığımda Tanrı’nın sevgili kulları olduğumuzu düşünüp şükrediyorum... Senin doğduğun güne, seninle bizi birleştiren ve bir masal kahramanı gibi hissettiren hikayemize ve varlığına şükrediyorum... Biricik ve teksin... Ve ne şanslıyım ki benimsin.. İyi ki doğdun babamız... Bugünü, yarını ve her anımı sonsuza dek seninle geçirecek olmak ve bizim ay perisinin gözlerinde yine seni bulmak yaşamımın en anlamlı ve mutluluk verici hediyesi... İyi ki doğdun... İyi ki beni buldun.. Sonsuzluğa çıksın yolumuz.. Hep hatırlansın, dilden dile anlatılsın masalımız... Seni çok ama çok seviyorum."