Özge Özder


Özge Özder: "Geri sayım başladı" 2018 yılında nikah masasına oturan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, geçtiğimiz aylarda ilk kez anne-baba olacaklarını duyurmuştu.
Özge Özder: "'İki köpek, bir bebek ve biz'" Şu sıralar ilgiyle izlenen "Sadakatsiz"de rol alan oyuncu Özge Özder 2018’de müzisyen Sinan Güleryüz ile nikah masasına oturmuştu.
Sosyal medyadaki yorum hamile oyuncuyu çok üzdü Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Doktor Derya’sı Özge Özder, 2018’de Sinan Güleryüz ile evlenmişti. 7.5 aylık hamile olan 42 yaşındaki oyuncu önceki gün bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.
Özge Özder: "Bizim hediyemiz belli" Doğum heyecanı yaşayan Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz’le renkli bir paylaşım yaptı.
Sadakatsiz'in Derya'sından diziye bebek molası "Sadakatsiz" dizisinde rol alan 5 aylık hamile Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile Etiler'de köpeklerini gezdirdi.
Özge Özder bebeğin ismine karar verdi mi? Anne olmak için gün sayan "Sadakatsiz" dizisinin 'Derya'sı Özge Özder, "Sette sürekli test yaptırıyoruz. Eşim beni sete kadar bırakıyor sağ olsun" dedi.
Özge Özder: "Bebek yükleniyor" Yakışıklı şarkıcı Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Özge Özder, karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.