Özge Özder


Özge Özder ve ailesi domuz gribine yakalandı
Özge Özder ve ailesi domuz gribine yakalandı 2018 yılında müzisyen Sinan Güleryüz ile nikah masasına oturan Özge Özder geçtiğimiz yıl anne olmuştu.
Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme
Gecenin Ucunda dizisindeki mezar sahnesiyle ilgili flaş gelişme Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün yıllar sonra beraber başrol oynadıkları ilk dizi olan “Gecenin Ucunda”nun son bölümünde yer alan mezar sahnesi çok konuşulmuştu.
Ünlü çiftin Luna'sı büyüdü
Ünlü çiftin Luna'sı büyüdü Oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz önceki gün kızları Luna ile Etiler Akmerkez'deydi.
"Ay Perisi Luna" kitabının tüm geliri SMA hastası Masal bebeğe!
"Ay Perisi Luna" kitabının tüm geliri SMA hastası Masal bebeğe! Ay perisi Luna iyilik dağıtmak için yola çıktı. Oyuncu Özge Özder’in kendi kızı Luna ve ona anlattığı masallardan esinlenerek ve masal serisi halinde yayınlanacak olan kitabı “Ay Perisi Luna” nın lansmanı Swissotel'de yapıldı.
Sinan Güleryüz müjdeli haberi ağzından kaçırdı!
Sinan Güleryüz müjdeli haberi ağzından kaçırdı! 2018 yılında nikah masasına oturan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, 2021'in Şubat ayında kızları Eva Luna'yı kucaklarına almıştı.
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi
Oyuncu Sarp Levendoğlu hakkında son dakika gelişmesi Bir süredir gözlerden uzak olan Sarp Levendoğlu cephesinden son dakika haberi...
Neslihan Atagül sete çıktı
Neslihan Atagül sete çıktı TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekimleri başladı.