Özge Özder


Özge Özder tacizcisini affetti
Özge Özder tacizcisini affetti Oyuncu Özge Özder’e, sosyal medyada taciz içerikli sözler sarf eden Taha K. yargılandı. Özder, gencin “Özür diliyorum” diye ifade vermesinin ardından şikayetinden vazgeçti.
Sinan Güleryüz söyledi eşi Özge Özder göbek attı
Sinan Güleryüz söyledi eşi Özge Özder göbek attı Oyuncu Özge Özder'in yakışıklı eşi Sinan Güleryüz'e olan tam desteği sürüyor.
Özge Özder'in mutlu aile pozuna rekor beğeni
Özge Özder'in mutlu aile pozuna rekor beğeni Daha önce 'Dudaktan Kalbe', 'Umutsuz Ev Kadınları', 'Mucize Doktor' gibi dizilerde rol alan oyuncu Özge Özder, Instagram hesabından eşi Sinan Güleryüz ve dokuz aylık kızı Eva Luna ile verdiği pozu paylaştı.
Sinan Güleryüz yeni şarkısını tanıttı
Sinan Güleryüz yeni şarkısını tanıttı Sinan Güleryüz yeni şarkısı "Yak Yakacaksan"ın tanıtımını önceki akşam yaptı.
Özge Özder: "Minik tırtılım bugün 'Anne' dedi"
Özge Özder: "Minik tırtılım bugün 'Anne' dedi" 2018 yılında dünyaevine giren ve kızları Eva Luna'yı dört ay önce kucağına alan Özge Özder-Sinan Güleryüz çifti, sezonu açtı. Şu sıralar Bodrum'da tatil yapan ikiliden Özder, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.
Özge Özder: "Sinan'la masalımız Luna ile devam ediyor"
Özge Özder: "Sinan'la masalımız Luna ile devam ediyor" Geçtiğimiz aylarda kızı Luna’yı kucağına alan Özge Özder, “Sinan’la aşkın her kademesini çağlayarak yaşadık. Şimdi masalımız Luna ile devam ediyor” dedi.
Özge Özder: "Bebeğim en güzel hediye"
Özge Özder: "Bebeğim en güzel hediye" Kanal D’de ekrana gelen "Sadakatsiz" dizisinin ‘Doktor Derya’sı Özge Özder, 11 Şubat’ta kızı Eva Luna’yı kucağına almıştı.