Özge Özder ve Sinan Güleryüz'den flaş karar

Müzisyen Sinan Güleryüz ile 2018 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu Özge Özder, ilk bebeği Eva Luna'yı 2021 Şubat'ta kucağına almıştı.

Özge Özder ve Sinan Güleryüz'den flaş karar

Özge Özder ve Sinan Güleryüz'den sürpriz düet kararı

Sinan Güleryüz ve Özge Özder çifti, birlikte düet yaptıkları dördüncü şarkı olan ‘Son Kez’ bugün tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.


Özge Özder ve Sinan Güleryüz'den flaş karar


Oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz’ün müzik alanında birlikte yaptıkları ve önemli dinlenme rakamlarına ulaşan romantik düetlerine bir yenisi eklendi.Özge Özder ve Sinan Güleryüz'den flaş karar - Resim : 2


İkilinin birlikte söyledikleri ve sadece YouTube dinlenme sayısı 52 milyona ulaşan, “Senle Ben” adlı düetlerinin ardından her sene bir romantik düete imza atan çift, "Yeni şarkımız 'Son Kez' bu senenin slow hitlerinde üst sıralara yerleşecek ve gelecek zamanlarda da en sevilen slowlar arasında kalıcı olarak yerini alacak. Çok severek ve aşkımızdan ilham alarak seslendirdik. Her çiftin hatta birbirini seven herkesin, birbirinin gözlerine her baktığında bu bakışın son bakış olabileceğini hatırlatmak istedik. Şarkımıza yakında çok romantik bir klipte gelecek." diye konuşarak yeni şarkılarının müjdesini verdiler.