Müzik


Zeki Müren vefatının 23. yılında çok sevdiği Bodrum’da anıldı
Zeki Müren vefatının 23. yılında çok sevdiği Bodrum’da anıldı Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı’na bağışlayan 'Sanat Güneşi' lakabıyla tanınan Zeki Müren, vefatının 23’üncü yıl dönümünde çok sevdiği Bodrum’da anıldı.
Alpay: "Tarkan'da hiçbir özellik bulamıyorum"
Alpay: "Tarkan'da hiçbir özellik bulamıyorum" Efsane sanatçı Alpay, rapçilerin yaptığı müziği anlamadığını belirterek, "Önemli olan yaşayan şarkı yapmak. Şimdi Tarkan diyorlar. Tarkan'da hiçbir özellik bulamıyorum ben" dedi.
Sevcan Orhan: "Herkes Rap'e saldırmış durumda"
Sevcan Orhan: "Herkes Rap'e saldırmış durumda" Ünlü türkücü Sevcan Orhan, repertuvarına eklediği yeni şarkılarının okuma provaları için stüdyoya girdi.
Lider Şahin - Nilay Cafer buluşması!
Lider Şahin - Nilay Cafer buluşması! Usta müzisyen Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, ‘Mesela’ isimli parçası için önceki gün kamera karşına geçti.
Mithat Dalgıç 'Yarınlarım Kayıp' ile müzik listelerini sallayacak
Mithat Dalgıç 'Yarınlarım Kayıp' ile müzik listelerini sallayacak Müzikteki yeni akımın genç temsilcisi Mithat Dalgıç farklı soundu ve anlamlı sözleriyle "Yarınlarım Kayıp" şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.
Emine Bulut’un kızı için söylediler
Emine Bulut’un kızı için söylediler Kadın cinayetlerinin simgesi olan Emine Bulut’un ölümüne tanıklık eden kızı için 13 sanatçı harekete geçti. Çeşme’de düzenlenen yardım konserine 6 bin kişi katıldı.
İlham Gencer 95 yaşında mikrofon başında
İlham Gencer 95 yaşında mikrofon başında İlk Türkçe sözlü pop unvanını almış olan “Bak Bir Varmış Bir Yokmuş” eseri, ilk yayımlandığı 1961 yılından tam 58 yıl sonra İlham Gencer tarafından yeniden yorumlandı.