Müzik


Genç şarkıcı Selin'in Times Meydanı gururu
Genç şarkıcı Selin'in Times Meydanı gururu Başarılı projelere imza atarak son dönemin parlayan isimlerinden Selin, son bir hafta içerisinde art arda üç farklı proje birden yayımlayarak takipçilerini ve müzikseverleri sevindirdi.
Simge Sağın şıklığı ve güzelliğiyle göz doldurdu
Simge Sağın şıklığı ve güzelliğiyle göz doldurdu Başarılı popçu Simge Sağın, akustik konser serisinin ilkini önceki akşam İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirdi.
Ebru Yaşar'dan hayranlarına klip müjdesi
Ebru Yaşar'dan hayranlarına klip müjdesi Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar dinlenme ve satış rekorları kıran "Gel de Sevme" albümünden sevilen şarkısı "İğne İpliğe" geçtiğimiz hafta klip çekti…
Erol Evgin genç hayranını kırmadı
Erol Evgin genç hayranını kırmadı Türk pop müziğinin usta sesi Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Ankara ATO Congresium’da konser verdi.
Sinan Akçıl'dan "Borcunu ödemedi" diyen Aylin Coşkun'a yanıt
Sinan Akçıl'dan "Borcunu ödemedi" diyen Aylin Coşkun'a yanıt Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, müzisyen Sinan Akçıl ile ilgili polemik çıkaracak ifadelerde bulunmuştu.
Gökhan Türkmen'den sevenlerine "Bilmem" sürprizi
Gökhan Türkmen'den sevenlerine "Bilmem" sürprizi "Mahşer" ve "Seninle Ben" şarkılarını geçtiğimiz aylarda sevenleri ile buluşturan Gökhan Türkmen, yeni teklisi "Bilmem"i yayınladı.
Rap dünyasının 3 ismi aynı şarkıda buluştu
Rap dünyasının 3 ismi aynı şarkıda buluştu Rap dünyasının en başarılı isimlerinden Burak King ikinci albümünden şarkıları müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.