Müzik


Verdiği kiloyla dikkat çeken Pınar Eliçe göz kamaştırdı
Verdiği kiloyla dikkat çeken Pınar Eliçe göz kamaştırdı Türk müziğinin billur sesli sanatçısı Pınar Eliçe bu sabah TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu.
Zeynep Bastık konser gelirlerini AFAD'a bağışlayacak
Zeynep Bastık konser gelirlerini AFAD'a bağışlayacak Son dönemin en sevilen seslerinden genç şarkıcı Zeynep Bastık, anlamlı bir harekete imza attı.
Yakışıklı müzisyen Dou hayranlarını kalplerinden yakaladı
Yakışıklı müzisyen Dou hayranlarını kalplerinden yakaladı İlk teklisi "Senin İçin" ve ardından yayımladığı Yakın Kal isimli şarkısı ile genç neslin dikkat çeken isimlerinden Dou, Pop ve R&B tarzı harmanlayarak hazırladığı "Poetry" isimli yepyeni şarkısını Warner Music Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..."
Perihan Savaş'a kritik soru! "Geçmişteki kötü hatıralar..." Bir açılışa katılan Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Perihan Savaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Aleyna Tilki yeni şarkısıyla zirveye oturdu
Aleyna Tilki yeni şarkısıyla zirveye oturdu Aleyna Tilki'nin "Başıma Belasın" isimli şarkısı yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgiyle karşılaştı.
Aleyna Tilki yeni imajı ve yeni şarkısını görücüye çıkardı
Aleyna Tilki yeni imajı ve yeni şarkısını görücüye çıkardı Genç şarkıcı Aleyna Tilki, uzun bir aranın ardından "Başıma Belasın" adlı yeni şarkısıyla bugün tüm dijital müzik platformlarında sevenleriyle buluştu.
Gökhan Türkmen'den gençlerin eğitimine destek
Gökhan Türkmen'den gençlerin eğitimine destek Popçu Gökhan Türkmen, 3 günde 3 konser verdi.