Müzik


Hande Ünsal Ankara'da sahne aldı Genç popçu Hande Ünsal geçtiğimiz akşam Ankara'da sahne aldı.
Simge Sağın İzmir Fuarı'nda sahne aldı Simge, 90. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda sahne aldı. İzmir Fuarı; Gönül Yazar'dan Zeki Müren'e, Behiye Aksoy'dan Neşe Karaböcek'e kadar pek çok efsaneyi sahnelerinde ağırlayan, pek çok hatıraya tanıklık eden asırlık bir kültür merkezi...
Yıldız Tilbe: "O her şarkı söylediğinde ben ağlıyorum" Önceki akşam Harbiye Açıkhava'da müzikseverlerle buluşan Yıldız Tilbe, kendisini dinlemeye gelen Cevher'i sahnesine davet etti. Cevher'in yorumundan çok etkilendiğini ifade eden şarkıcı, her seferinde ağladığını dile getirdi.
Kalben'i yeni imajıyla kimse tanıyamadı Kalben, sözü müziği kendine, düzenlemesi Umut Çetin’e ait yeni şarkısı "Bilmiyor İçim"i yayınladı.
Didem Soydan 'Çakma Uma Thurman' oldu Ünlü model Didem Soydan, Sürveyan ve Ege Çubukçu'nun yeni şarkısı 'Muamma'nın klibinde oynadı. ‘Pulp Fiction’ filmindeki Uma Thurman’ı kopyaladı.
Ajda Pekkan alacağının peşine düştü: "Paramı verin!" Süperstar Ajda Pekkan, Jet Plak Kaset Yapım'ın 'Ajda Pekkan's Greek Songs' adlı albümünde 11 fotoğraf, 'Süper Star Ajda' markası ve müziğinin izinsiz kullandığını ileri sürmüştü.
Louis Armstrong CIA ajanı çıktı! Efsanevi caz müzisyeni Louis Armstrong’un, ABD’nin Afrika’daki halkla ilişkiler çalışmalarında yer alırken, aslında CIA tarafından gizli operasyonlar için kullanıldığı öne sürüldü.