Müzik


Ceren Gündoğdu iddiasını ortaya koydu
Ceren Gündoğdu iddiasını ortaya koydu Türk pop müziğinin yükselen kadın sanatçısı Ceren Gündoğdu, 2024 yılında yayınlayacağı, tamamı kendisine ait şarkılardan oluşacak ikinci stüdyo albümünden “Rehin” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı.
Evrencan Gündüz ve Aydilge sürpriz düette buluştu
Evrencan Gündüz ve Aydilge sürpriz düette buluştu Kendilerine has tarzlarıyla müzik dünyasında benzersiz bir yer edinen Aydilge ve Evrencan Gündüz çok konuşulacak bir şarkı ile bir araya geldiler.
Derya Uluğ'dan 4 ayda 4 klip! Güzelliğini sergiledi
Derya Uluğ'dan 4 ayda 4 klip! Güzelliğini sergiledi Popçu Derya Uluğ, 4 ayda 4 klibi sevenleriyle buluşturdu.
Mehveş Emeç'ten ‘Dünya Kadın Hakları Günü’ konseri
Mehveş Emeç'ten ‘Dünya Kadın Hakları Günü’ konseri Piyanist Mehveş Emeç, ‘Dünya Kadın Hakları Günü’ için 5 Aralık’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda (CRR) şef Tolga Atalay Ün yönetimindeki Senfoni Orkestrası eşliğinde, Chopin'in 1 numaralı Piyano Konçertosu’nu seslendirecek.
Gülben Ergen'den yeni şarkıya servetlik imaj
Gülben Ergen'den yeni şarkıya servetlik imaj Sevilen yıldız Gülben Ergen; rengarenk klibini sevenlerinin beğenilerine sundu.
Keremcem'in Kadıköy konseri yağmur dinlemedi
Keremcem'in Kadıköy konseri yağmur dinlemedi Türk pop müziğinin güçlü erkek yorumcularından Keremcem, mum ışığının aydınlattığı ikonik konser serisi Hava Kararınca’da, çarşamba akşamı Kadıköy Müze Gazhane'de sahne aldı.
Oğuzhan Koç, Amsterdam'da kısa bir mola verdi
Oğuzhan Koç, Amsterdam'da kısa bir mola verdi Konserlerle dolu dolu geçen bir yaz sezonunun ardından "Yok mu?", "Yok" ve "Engeli Kaldır" şarkılarıyla müzik listelerinde yerini almaya devam eden Oğuzhan Koç, kısa bir mola verdi.