Müzik


Reyhan Karaca’ya çikolata renkli partner Türk pop müziğinin sevilen yorumcularından Reyhan Karaca, “Aşk Tutulması” ismindeki yeni şarkısını kliplendirdi.
Ajda Pekkan'dan sürpriz atak! 14 Şubat gecesi Zorlu Psm’de özel bir konser verecek olan Süperstar Ajda Pekkan, "I Will Survive" şarkısını Türkçe ve Arapça olarak seslendirecek.
Asya'nın 14 Şubat heyecanı 90'lı yıllara damga vuran Asya'dan muhteşem dönüş...
Cem Karaca'nın gözlüğü Kıraç'a emanet Caddebostan Kültür Merkezi’nde konser veren Kıraç'a sürpriz. Şarkıcıyı izlemeye giden Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, efsane ismin taktığı bir güneş gözlüğünü Kıraç'a hediye etti.
Özgün, EDZ Müzik ismiyle kendi firmasını kurdu Sevilen sanatçı Özgün, kendi yapım şirketini kurarak Mahzen isimli yeni şarkısını EDZ Müzik Yapım firmasından çıkardı ve müzikseverler ile buluşturdu.
Gülben Ergen'den 'Bu Benim Hayatım' Hayatını sadece kendi iradesiyle, kendi ayakları üzerinde durarak yaşamaya karar veren bir kadının yol hikâyesini anlatan Gülben Ergen'in yeni şarkısı 'Bu Benim Hayatım'ın sözü ve müziği Sezen Aksu düzenlemesi, Taşkın Sabah imzası taşıyor.
Okay Temiz'den 81. yaşa özel konser Sanatçıya besteci Aydın Esen ile “Orient Wind Jazz Grubu” eşlik ederken, İranlı tombak ustası Mohammed Reza Mortazavi ve Yeni Gineli Sekau Amadou Kouyate de sahne alacak.