Müzik


Göksel'den sevenlerine 'Canım' sürprizi
Göksel'den sevenlerine 'Canım' sürprizi Türk müziğinin en özel seslerinden Göksel, sözleri ve müziği kendisine ait iddialı şarkısı ile sevenleriyle buluşuyor.
Aşk, Oğuzhan Koç'u yendi
Aşk, Oğuzhan Koç'u yendi Birbirinden başarılı şarkılara imza atan dijital platformların en çok dinlenen isimleri arasına adını yazdıran Oğuzhan Koç, yeni şarkısı ‘Aşk Beni Yendi’ ile müzikseverlerle buluştu.
Sıla Times Square'de
Sıla Times Square'de Mayıs ayında yayınladığı ‘Şarkıcı’ albümünün çıkış şarkısı ‘Velhasıl’ ile Spotify Equal Türkiye listesinin haziran ayındaki kapak ismi olan Sıla, Equal çalışması kapsamında 22 Haziran’da gün boyu New York Times Square’deki dijital ekranda yer aldı.
Caroline Yılmaz yazı iddialı karşıladı
Caroline Yılmaz yazı iddialı karşıladı Caroline Yılmaz, sözü müziği kendisine ait olan 6 şarkılık albümünün ilk klibini, “İster Gel İster Gelme” isimli şarkısına çekti.
Berksan yazı 'Dip' ile karşıladı
Berksan yazı 'Dip' ile karşıladı Yayınlamış olduğu projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren ve son günlerde yenilenen tarzıyla dikkatleri üzerine çeken 'Berksan yeni şarkısı ''Dip'' ile sevenleriyle buluştu.
Neşet Ertaş filmi start alıyor
Neşet Ertaş filmi start alıyor ‘Bozkırın Tezenesi', saz ve söz ustası, ünlü sanatçı Neşet Ertaş'ın hayatı film oluyor.
Gişe rekortmeni Titanic, 2023’te sinemalara geri dönüyor
Gişe rekortmeni Titanic, 2023’te sinemalara geri dönüyor James Cameron'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kate Winslet ve Leonardo DiCaprio'nun başrollerini paylaştığı film, 25. yıl dönümüne özel beyaz perdeye yeniden geliyor.