Müzik


Ajda Pekkan bu kez rap söyleyecek Ajda Pekkan, yeni bir şarkıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Ozan Doğulu - Hera çifti kamera karşısına geçti! Güzel şarkıcı Hera, Ozan Doğulu’nun '130 BPM Kreşendo' albümünde seslendirdiği "Yanar" adlı şarkısını kliplendirdi.
Sevenleri Marie Fredriksson'a ağlıyor İsveçli müzik grubu Roxette'in vokalisti Marie Fredriksson, 61 yaşında hayatını kaybetti.
Bu şarkının geliri kız çocuklarına Bahadır Tatlıöz, Gökhan Türkmen ve Mehmet Erdem, sosyal sorumluluk projesi için buluştu.
Candan Erçetin'den 10 yıl sonra bir ilk! Ünlü sanatçı Candan Erçetin, Kerki ve Solfej organizasyonuyla Ankara Congresium’da dinleyicisine unutulmaz bir akşam yaşattı.
Zeki Müren yaşasaydı bugün 88 yaşına girecekti 24 Eylül 1996'da benzersiz renklerin kuşattığı ruhunu sonsuzluğa uğurlayıp, hatırasını kalplerimizin en özel yerinde sakladığımız Sanat Güneşimiz Zeki Müren eğer yaşasaydı bugün 88 yaşına girecekti.
Erol Köse Antep gecekondularından rap star buldu! Erol Köse, Antep gecekondularında gerçek rap'çi Asi'yi bulup İstanbul'a getirdi. Polat Yağcı da Poll Production olarak işin yapımcısı oldu...