Müzik


Dünyaca ünlü rapçiden Yıldız Tilbe paylaşımı Sosyal medya, Snoop Dogg’un Yıldız Tilbe paylaşımını konuşuyor...
Aleyna Tilki kendisini 'mega insan' ilan etti Son dönemde yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam set çıkışı görüntülendi.
Hadise listelere hızlı giriş yaptı "Aşka Kapandım" albümünde yer alan 'Olsun' şarkısının video klibini Cuma günü yayınlayan Hadise, listelere hızlı bir giriş yaptı.
İspanya'dan Gülçin Ergül'e ödül Uluslararası ALFA Ödülleri’nin; sanat üzerine eğitimlerin, müzikal performansların ve profesyonel kariyerlerin dikkate alarak Türkiye, İspanya ve Fransa’dan seçtiği 5 sanatçı açıklandı.
Merhum Sanat Güneşi'mize dil uzatan Alpay gereken yanıtı halktan aldı "Zeki Müren izleyen erkek çocuklar travmalar yaşadı" diyen Özdemir Erdoğan'dan sonra 85 yaşındaki Alpay, Zeki Müren ile ilgili bir açıklama yaptı ve "Türk müziğini katletti. Ölçüsüz tavırlarıyla Türkiye'de kötü örnek oldu" ifadelerini kullandı. Alpay'ın bu sözleri sosyal medyada tepki topladı.
Ersay Üner'den akustik atak Başarılı sanatçı Ersay Üner, son teklisi Seni Soruyorlar ile Süper Fm'de Duygu Atakan'ın sunduğu programa konuk oldu.
İrem Derici'nin Yıldız Tilbe hayali yarım kaldı Geçen yıl Yıldız Tilbe şarkısı seslendireceği için heyecanlı olduğunu söyleyen İrem Derici'nin hayalleri yarım kaldı.