Müzik


Demet Sağıroğlu'ndan genç şarkıcıya duygulandıran destek Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Hadi Git" isimli single’ı ile müzikseverlerle buluşan genç şarkıcı Emrah Özdoğan’a, pop müziğin eşsiz yorumcularından Demet Sağıroğlu vokal yaparak destek oldu.
İrem Derici enerjisiyle sevenlerini coşturdu Önceki gün Bomonti'de sahne alan İrem Derici, enerjisiyle kendisini dinlemeye gelen konuklarına müzik ziyafeti çekti.
Kıvırcık Ali vefatının 11. yıl dönümünde anıldı İstanbul Büyükçekmece'de 'ölüm virajı' olarak bilinen yolda kendi aracıyla yaptığı kazada hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı Kıvırcık Ali ölümünün 11. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
Sıla 2022 tarzıyla büyüledi Sıla, yeni yılın ilk konserinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde hayranlarıyla bir araya geldi. İstanbullulara harikulade bir akşam yaşatan sanatçı, sesi, güzelliği ve sade sahne stiliyle kendisini dinlemeye gelenleri adeta büyüledi.
Şarkıcı Atiye gençlik iksirini paylaştı Üç yıl aranın ardından "Ses Seda Yok" şarkısı ile dijital dünyada en çok çalınanlar arasına giren Atiye, zirveye ortak oldu.
Çelik: "Şöhretin altında ezildik" 90'lı yılların fırtına estiren müzik grubu İzel-Çelik-Ercan'ın Çelik'inden samimi açıklama...
Hakan Kurtaş'ın yeni şarkısı yayınlandı Başarılı oyuncu Hakan Kurtaş müzik kariyerine devam ediyor. Birçok başarılı yapımla adından söz ettiren Hakan Kurtaş, yeni şarkısı GZGN ile müzikseverlerle buluştu.