Müzik

Derya Uluğ - Ece Seçkin düeti!
Derya Uluğ - Ece Seçkin düeti! Söz ve müziği Ümit Sayın'a, aranjesi Asil Gök ve Görkem Öker'e ait olan şarkının klip çekimlerini Atilla Öztürk gerçekleştirdi.
Murat Dalkılıç, Bostancı şovuna hazırlanıyor
Murat Dalkılıç, Bostancı şovuna hazırlanıyor Şarkıcı Murat Dalkılıç, 16 Aralık Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde 'Şova Devam' mesajıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Bahadır Tatlıöz'den hüzünlendiren şarkı
Bahadır Tatlıöz'den hüzünlendiren şarkı Ahmet Kaya'nın 1990 yılında çıkarmış olduğu "Sevgi Duvarı" albümünün efsaneleşen şarkılarından ''Kendine İyi Bak'', Bahadır Tatlıöz'ün yorumuyla yeniden hayat buldu.
Tarkan'ı kıskanan Gülşen şarkı yaptı
Tarkan'ı kıskanan Gülşen şarkı yaptı Gülşen, oğlu Azur Benan için yazdığı “Bir İhtimal Biliyorum” adlı single çalışmasını dijital platformlarda dinleyicisiyle buluşturdu.
Deniz Seki: "Anlatamadıklarım şarkılarımda gizli"
Deniz Seki: "Anlatamadıklarım şarkılarımda gizli" Deniz Seki, '20 yıllık müzik kariyerimin en özel albümü' dediği ‘Uzun Hikâye’ isimli çalışmasını çıkardı.
Nazan Şoray yeni albüm çalışmasına hız verdi
Nazan Şoray yeni albüm çalışmasına hız verdi Müziğin zarif isimlerinden Nazan Şoray, yeni albümü için kolları sıvadı.
Sertab Erener: "Belki de Dönerim" dedi
Sertab Erener: "Belki de Dönerim" dedi Türk popunun güçlü isimlerinden Sertab Erener, 'Bastırın Kızlar'ın ardından yıl bitmeden bu kez 'Belki de Dönerim' isimli şarkı ile karşımıza çıkıyor.