Müzik

Hülya Avşar'dan 9 yıl aradan sonra albüm!
Hülya Avşar'dan 9 yıl aradan sonra albüm! ‘Selfi’ isimli filmiyle gişede büyük bir hüsrana uğrayan Hülya Avşar, müzik çalışmalarına yoğunlaştı.
İzel - Keremcem cephesinden sürpriz haber
İzel - Keremcem cephesinden sürpriz haber 20 yıl sonra yeni bir albüm çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan İzel, sürpriz bir isimle stüdyoya girdi.
Bora Duran Batman’da sahne aldı
Bora Duran Batman’da sahne aldı Batman’da sahne alan pop müziği şarkıcısı Bora Duran, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.
Ünlü çiftten konuşulan düet
Ünlü çiftten konuşulan düet Geçen yıl evlenen oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, ‘Senle Ben’ isimli şarkıyı birlikte seslendirdi.
Merve Özbey iddiasını ortaya koydu
Merve Özbey iddiasını ortaya koydu Ahmet Selçuk İlkan’ın proje albümünde 'Hani Bizim Sevdamız’ şarkısını seslendiren Merve Özbey, eser için Belgrad Ormanı'nda kamera karşısına geçti.
Hande Yener zirveyi kaptırmadı!
Hande Yener zirveyi kaptırmadı! 9 ülkede 80’den fazla radyo ve televizyon kanalında 1 milyondan fazla eser takip eden Telifmetre, 2018 yılının en çok dinlenen sanatçılarını açıkladı.
İrem Derici'den ‘Tek Tabanca’ klip
İrem Derici'den ‘Tek Tabanca’ klip İrem Derici, "Sabıka Kaydı" albümünün üçüncü klibini ‘Tek Tabanca’ isimli şarkıya çekti.