Müzik

Ajda Pekkan çıkış şarkısını seçti!
Ajda Pekkan çıkış şarkısını seçti! Ajda Pekkan, albüm çalışmalarını hızlandırdı. Serdar Ortaç, Gülden Mutlu, Gülşen, Sıla ve Sinan Akçıl ile çalışan Pekkan, çıkış parçasını ‘Bir Tık’ olarak belirledi.
Bahadır Tatlıöz'den ''Çaresi Nerede''
Bahadır Tatlıöz'den ''Çaresi Nerede'' Kısa bir süre önce ''Kendine İyi Bak'' şarkısı ve klibiyle dikkatleri çeken Bahadır Tatlıöz bu kez hayranlarını çok bekletmeden yeni şarkısını yayınladı.
İvana Sert'ten single sürprizi!
İvana Sert'ten single sürprizi! Moda avcısı Ivana Sert, müzik dünyasına adım atıyor.
Göksel'den ''Bu Da Geçecek''
Göksel'den ''Bu Da Geçecek'' Başarılı sanatçı Göksel, sıcak melodisi ve umut veren sözleriyle dikkat çeken ''Bu Da Geçecek'' isimli yepyeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.
Hande Yener'den iki günde iki single
Hande Yener'den iki günde iki single Türk Pop Müziği'nin kraliçesi Hande Yener, iki ayrı single ile müzikseverlerle buluşuyor. Başarılı popçu, 7 Şubat'ta İngilizce, 8 Şubat'ta ise Türkçe single’ını dinleyicilerin beğenisine sunacak.
Can Bonomo'nun 5. albüm heyecanı
Can Bonomo'nun 5. albüm heyecanı Popüler Rock müziğin önemli temsilcilerinden Can Bonomo, 5. albümünü kaydetmek üzere stüdyo çalışmalarına başladı. Yeni albümü Mart ayında yayınlanması beklenen sanatçı, Şubat ayında albümden bir şarkıyı tekli olarak yayınlayacak.
Ebru Gündeş'ten 5 yıl sonra ‘Âşık’
Ebru Gündeş'ten 5 yıl sonra ‘Âşık’ Ebru Gündeş, kariyerinin 15’inci albümünü sevenleriyle buluşturdu.