Müzik

İrem Derici albümünü Ajlan'a ithaf etti
İrem Derici albümünü Ajlan'a ithaf etti İrem Derici’nin 90’lı yılların şarkılarından yaptığı ve seçtiği albümü “Mest Of” 31 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşacak.
Yeni sesler aranıyor!
Yeni sesler aranıyor! Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek üzere bu yıl ikincisi düzenlenen müzik yarışmasında finale gelindi.
Gülben Ergen'den dinleyicilerine teşekkür
Gülben Ergen'den dinleyicilerine teşekkür Yeni şarkısı ‘Müsaadenle'nin gördüğü ilgi nedeniyle dijital platformlarda üst sıralara yükselmesinin mutluluğunu yaşayan Gülben Ergen, "Tüm emek veren çalışma arkadaşlarıma ve hep zirveye taşıyan sizlere teşekkür ederim” dedi.
'Sevda'nın Tokadı' şarkı oldu!
'Sevda'nın Tokadı' şarkı oldu! Manken ve şarkıcı Sevda Demirel, 2002 yılında katıldığı bir canlı yayında Hande Ataizi'ne tokat atmıştı.
64. Eurovision Şarkı Yarışması'nın kazananı Hollanda oldu
64. Eurovision Şarkı Yarışması'nın kazananı Hollanda oldu Eurovision Şarkı Yarışması'nda performansları puanlayan 41 ülkeyle yapılan bağlantılar ve oylama sona erdi. Yarışmanın galibi Duncan Laurence'ın seslendirdiği "Arcade" şarkısı ile Hollanda oldu.
Gülben Ergen'den sürpriz single
Gülben Ergen'den sürpriz single Şarkıcı Gülben Ergen, çalışmaları devam eden yeni albümü öncesi sürpriz bir single ile 17 Mayıs Cuma gününden itibaren sevenlerinin karşısına çıkıyor.
Kuşum Aydın'ın yeni şarkı heyecanı
Kuşum Aydın'ın yeni şarkı heyecanı Başarılı şarkıcı Aydın, yeni şarkısı için geri sayıma başladı.