Müzik

Göksel'in konser heyecanı
Göksel'in konser heyecanı Türk pop müziğinin en güçlü kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Göksel, son single çalışması ‘’Bu Da Geçecek’’ ile yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinin zirvesinde yer almaya devam ederken bir yandan da bahar ayının hissedilmesiyle birlikte yoğun konser maratonuna devam ediyor.
Kıraç, Cem Karaca'nın vasiyetini yerine getirdi
Kıraç, Cem Karaca'nın vasiyetini yerine getirdi Kıraç, 5 yıllık suskunluğunu ‘Beni Ben Yapan Şarkılar’ albümüyle bozdu
Hande Yener'den Tanzanya'da klip
Hande Yener'den Tanzanya'da klip Popçu Hande Yener, yaza doğru sevenleriyle buluşturmaya hazırladığı single’ının klibi için Afrika’ya gitti.
Hande Yener'in 'Aşk Tohumu' yeşermedi
Hande Yener'in 'Aşk Tohumu' yeşermedi Popçu Hande Yener, büyük yatırımlar yaptığı ‘Aşk Tohumu’ şarkısında umduğunu bulamadı.
Sıla: "Albüm değil plak çıkarıyorum"
Sıla: "Albüm değil plak çıkarıyorum" ‘Acı’ albümünü piyasaya süren Sıla, müzik piyasasının artık dijitale döndüğünün altını çizdi.
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan 'Kurtlar Vadisi'ne yaptığı müziği, deyim yerindeyse tüm Türkiye’nin hafızasına kazıyan, fenomen haline gelen Gökhan Kırdar, şimdi de Nöbet’in müziklerini yapıyor!
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu Türk müzisyen, söz yazarı, bestekar, aranjör, özellikle tiyatro ve film yapıtları için hazırladığı besteleri ile dillerden düşmeyen sanatçı Melih Kibar özelinde gerçekleşen Müziğin Ustaları ''Melih Kibar Besteleri'' konserinde başarılı sanatçı Özgün sahne aldı.