Müzik

Hande Yener'in 'Aşk Tohumu' yeşermedi
Hande Yener'in 'Aşk Tohumu' yeşermedi Popçu Hande Yener, büyük yatırımlar yaptığı ‘Aşk Tohumu’ şarkısında umduğunu bulamadı.
Sıla: "Albüm değil plak çıkarıyorum"
Sıla: "Albüm değil plak çıkarıyorum" ‘Acı’ albümünü piyasaya süren Sıla, müzik piyasasının artık dijitale döndüğünün altını çizdi.
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan
'Nöbet'in müzikleri Gökhan Kırdar'dan 'Kurtlar Vadisi'ne yaptığı müziği, deyim yerindeyse tüm Türkiye’nin hafızasına kazıyan, fenomen haline gelen Gökhan Kırdar, şimdi de Nöbet’in müziklerini yapıyor!
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu
Melih Kibar bestelerine 'Özgün' yorumu Türk müzisyen, söz yazarı, bestekar, aranjör, özellikle tiyatro ve film yapıtları için hazırladığı besteleri ile dillerden düşmeyen sanatçı Melih Kibar özelinde gerçekleşen Müziğin Ustaları ''Melih Kibar Besteleri'' konserinde başarılı sanatçı Özgün sahne aldı.
Fatma Turgut'tan ''Bir Varmış Bir Yokmuş''
Fatma Turgut'tan ''Bir Varmış Bir Yokmuş'' Güçlü vokaliyle Türk rock müziğin sayılı isimlerinden Fatma Turgut, Nisan ayında yayınlayacağı ''Elimde Dünya'' isimli ilk solo albümü öncesi albüm habercisi olan ''Bir Varmış Bir Yokmuş'' teklisini yayınlayarak heyecanını sevenleriyle paylaşıyor.
Kızılordu'yu 20 bin kişi dinledi
Kızılordu'yu 20 bin kişi dinledi Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve Dans Topluluğu, İBB'nin ev sahipliğinde İstanbul’da 4 konserlik bir turne gerçekleştirdi.
Ivana Sert’ten şarkı sürprizi
Ivana Sert’ten şarkı sürprizi Moda tasarımcısı ve televizyon sunucusu Ivana Sert, bu kez de müzik alanına el attı.