Müzik

Elif Kaya Dubai yolcusu
Elif Kaya Dubai yolcusu Ünlü şarkıcı Elif Kaya, son single’i ‘Yallah’ ile Ortadoğu ve Arap ülkelerinin müzik listelerinde zirve yolunda ilerliyor.
Müslüm Gürses-Nazan Öncel düeti
Müslüm Gürses-Nazan Öncel düeti Geçtiğimiz sene hayatını kaybeden Yaşar Gaga, ‘Alakasız Şarkılar Vol 2’ albümüyle yine bir ilke imza atılıyor.
Lider Şahin single çıkartacak
Lider Şahin single çıkartacak Selami Şahin’in kendisi gibi şarkıcı oğlu Lider Şahin, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Sıla'dan manidar şarkılar!
Sıla'dan manidar şarkılar! Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia ederek mahkemelik olan Sıla, albüm çalışmalarına da tam gaz devam ediyor.
Halk ozanı Gönlüm vefatının 19. yılında anıldı
Halk ozanı Gönlüm vefatının 19. yılında anıldı Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin yetiştirdiği büyük halk ozanı Özay Gönlüm’ü vefatının 19. yıl dönümünde de unutmadı.
Soner Arıca'dan 1 şarkı 2 klip
Soner Arıca'dan 1 şarkı 2 klip Pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca, söz ve müziği kendisine ait olan “Birlikte Yanarız” isimli yeni single’ıyla bugün (27 Şubat Çarşamba) müzikseverlerle buluşuyor. Arıca’nın deep house ve epik versiyonuyla iki farklı sound’da sunduğu şarkının düzenlemelerinde Miraç Kutlu’nun imzası var.
Elif Kaya ‘Yallah’ diyor
Elif Kaya ‘Yallah’ diyor 'Yallah'ın söz ve müziği Mert Ekren, düzenlemesi Selim Çaldıran ve Mert Ekren imzası taşıyor.