Müzik

Nev'den 3 yıllık albüm!
Nev'den 3 yıllık albüm! Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Nev, 3 yıldır üzerinde çalıştığı ‘Bir Nevi Alaturka 2’ albümünü tamamladı.
"Dipsiz Kuyum" bereketi Emrah Karaduman'ın yüzünü güldürdü
"Dipsiz Kuyum" bereketi Emrah Karaduman'ın yüzünü güldürdü Aleyna Tilki ile beraber çıkardığı ‘Dipsiz Kuyum’ parçasıyla fırtınalar estiren Emrah Karaduman, şarkının çıktığı andan itibaren 18 yurtiçi ve 8 yurtdışı çalışmasına imza atarak rekor kırdı.
Hera'nın 'Vole'si gol oldu!
Hera'nın 'Vole'si gol oldu! Ozan Doğulu ile yayınlamış olduğu ''Öle Öle'' şarkısı ve dikkat çekici güzelliğiyle müzik sektöründeki yerini iddialı ve çok konuşulacak bir proje ile sağlamlaştırmaya hazırlanan Hera, ''Vole'' ile geliyor...
Keremcem'den şarkı sürprizi
Keremcem'den şarkı sürprizi ATV'de yayınlanan 'Aşk ve Mavi' dizisi, geçtiğimiz gün yayınlanan 78'inci bölümüyle ekran yolculuğuna veda etti.
Efsun'dan 'Doya Doya'
Efsun'dan 'Doya Doya' Efsun, Kınay Production etiketli "Doya Doya" isimli yeni şarkısıyla tekrar merhaba dedi.
Nil Karataş, Eros'u kliplendirdi
Nil Karataş, Eros'u kliplendirdi Başarılı popçu Nil Karataş, “Gümbür Gümbür” albümünün ikinci klip şarkısı “Eros” için İrem Haykır yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.
Alişan'dan “İlahi Adalet”
Alişan'dan “İlahi Adalet” Türk müziğinin başarılı ve sevilen isimlerinden Alişan, Avrupa Müzik markasıyla yayınladığı “İlahi Adalet” isimli single’ı ile müzik listelerine iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.