Müzik

Gamze yeni hitiyle iddialı
Gamze yeni hitiyle iddialı Genç şarkıcı Gamze, Soner Sarıkabadayı ve Kerem Ökten’in yapımcılığını üstlendiği yeni single’ını müzikseverlerle buluşturdu.
Kütahya'da Burak King rüzgarı
Kütahya'da Burak King rüzgarı Son dönemde en çok konuşulan ve çıkış yakalayan şarkıcılardan biri olan Burak King, Kütahya'da hayranlarıyla buluştu.
Bora Duran dansa davet ediyor
Bora Duran dansa davet ediyor Bora Duran sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait yeni şarkısı “Sana Doğru” ile dansa davet etti.
Kadife’den yeni şarkı
Kadife’den yeni şarkı Pop-rock grubu Kadife, ‘Bu Şarkı Gelsin Benden Sana’ isimli yeni şarkılarını müzikseverlerle buluşturdu.
Hande Yener gözünü Avrupa’ya dikti
Hande Yener gözünü Avrupa’ya dikti Hande Yener: "Artık tüm enerjimle şovumu yapmaya hazırım. Şarkımda da söylediğim gibi aşk daima kazanacak..."
Zeytinli Rock Festivali'nde Manga rüzgarı esti!
Zeytinli Rock Festivali'nde Manga rüzgarı esti! Türk alternatif rock müziğin Mtv ödüllü öncü gruplarından maNga, geçtiğimiz akşam Türkiye'nin en büyük rock müzik festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali'nde onbinlerce rock müzik dinleyicisiyle buluştu.
Sertab Erener'in müzikaline yoğun ilgi
Sertab Erener'in müzikaline yoğun ilgi Sertab Erener’in kış sezonu boyunca kapalı gişe oynayan müzikali, yaz başında ilk kez Açıkhava’da sergilemişti. Harbiye’de yoğun ilgi gören müzikal 2 gece daha sanatseverlerle bir araya gelecek.