Müzik

Gripin 4 ayda 54 bin km yol yaptı Gripin grubu, 2019 yılının ilk 4 ayında konserden konsere koştu...
Azeri yıldızdan duygulandıran sözler İsrail'in Tel Aviv şehrinde düzenlenecek 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Azerbaycan’ı temsil edecek olan Chingiz Mustafayev, Azerbaycan ve Türk bayrağını Eurovision sahnesinde dalgalandırmak istediğini söyledi.
Tuluyhan Uğurlu konserini şehitlere atfetti Ünlü piyanist Tuluyhan Uğurlu, Amasya’da verdiği konserdeki eserlerini şehitlere atfetti.
Tuğba Özerk: "Bu türkü babam için" Türk Pop müziğinin güçlü yorumcusu Tuğba Özerk, büyük usta Neşet Ertaş’ın “Ahirim Sensin” adlı eseri ile dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Goncagül Sunar oyunculuktan müziğe geçiş yaptı Oyuncu Goncagül Sunar, müzik dünyasına giriş yaptı.
Cem Belevi'den maxi single Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Cem Belevi, maxi single çalışmasını sonlandırdı. Son teklisi ‘Mışıl Mışıl’ ile sevenlerine seslenen ve büyük beğeni alan Cem Belevi, bir yandan dizi çalışmasına devam ederken bir yandan da albüm için hazırlıklarını tamamladı.
Çocuk şarkıları albümüne ilk klip geldi! Dört yıl önce hayatını kaybeden Kayahan'ın eşi İpek Açar ve ustanın kızı Beste Açar, uzun zamandır çocuk şarkıları projesi için çalışıyor.