Müzik

İzmir'de Yıldız Tilbe'ye yoğun ilgi
İzmir'de Yıldız Tilbe'ye yoğun ilgi Tilbe, İzmir'in Aliağa ilçesindeki Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda en kalabalık konserlerinden birine imza attı. Besteleriyle Türk müziğine damga vuran ünlü sanatçı, kendine özgü dansları ve bitmek bilmeyen enerjisiyle Aliağalıları kendine hayran bıraktı.
Harbiye'de Kenan Doğulu rüzgarı esti
Harbiye'de Kenan Doğulu rüzgarı esti Kenan Doğulu, Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında sevenleriyle buluştu.
Mabel Matiz Ayvalık'ta konser verdi
Mabel Matiz Ayvalık'ta konser verdi Geçtiğimiz haziran ayında yayınlanan ‘Maya’ albümü ile çok konuşulan başarılı sanatçı Mabel Matiz, Ayvalık Amfi Tiyatro'da dinleyicileriyle buluştu.
Güven Yüreyi'den yeni hit!
Güven Yüreyi'den yeni hit! "Sen Maşallah" ve "Başka Biri" şarkılarıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Güven Yüreyi, "Kabuk" isimli 3.ncü single çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor.
Ziynet Sali: "Haydi hoppala!"
Ziynet Sali: "Haydi hoppala!" Şarkıcı Ziynet Sali, yazı boş geçirmek istemedi.
Zeynep Mansur'un "Tesadüfen"i beğenildi
Zeynep Mansur'un "Tesadüfen"i beğenildi Yine pek çok değişiklikle sevenleriyle buluşan Zeynep Mansur, iddiasının şarkısının adı gibi "tesadüfen" olmadığını gösterdi.
Ebru Elver’in ‘Bundan Sonra’sı!
Ebru Elver’in ‘Bundan Sonra’sı! Ebru Elver, ‘Bundan Sonra’ isimli teklisiyle dijital platformda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.