şarkı


Erol Köse - Erhan Güleryüz davasında karar çıktı
Erol Köse - Erhan Güleryüz davasında karar çıktı AYNA grubunun solisti Erhan Güleryüz, "Ölünce Sevemezsem Seni" adlı şarkının sözlerini kendisinin yazdığını belirterek telif gelirlerinin istenmesi için Erol Köse'ye açtığı davayı kaybetti.
Nadide Sultan'ın klibini yönetmen eşi çekti
Nadide Sultan'ın klibini yönetmen eşi çekti Sevilen şarkıcı Nadide Sultan, bir Tan Taşçı bestesi olan "Ona söyle " isimli şarkısının klip çekimi için kameralar karşısına geçti.
Elif Buse Doğan'dan yeni şarkıya film tadında klip
Elif Buse Doğan'dan yeni şarkıya film tadında klip Son dönemin parlayan seslerinden Elif Buse Doğan yeni teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu.
Erol Evgin geleceğin genç hekimleri için söyledi
Erol Evgin geleceğin genç hekimleri için söyledi Türk pop müziğinin ünlü sesi Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde geleceğin hekimlerini yetiştiren Lokman Hekim Sağlık Vakfı yararına konser verdi.
Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçekler 'Beyaz Magazin'de ortaya çıktı
Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen gerçekler 'Beyaz Magazin'de ortaya çıktı Magazin gündemini belirleyen "Beyaz Magazin"de yeni dizisi "Şahraman" ile gündemde olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilgili bilinmeyenler konuşuldu.
Hakan Aysev'den duygulandıran açıklama
Hakan Aysev'den duygulandıran açıklama Opera sanatçısı Hakan Aysev, İpek Açar'ın 'İpek Yolu' programına konuk oldu.
Ata Demirer'in "Bursa Bülbülü" film müzikleriyle de olay oldu
Ata Demirer'in "Bursa Bülbülü" film müzikleriyle de olay oldu Türk sinema ve televizyonunun usta senarist, oyuncu ve müzisyeni Ata Demirer, BKM yapımcılığında Disney+’ta yayınlanan yeni filmi “Bursa Bülbülü”nün soundtrack albümü ile müzikseverleri 80’li yıllara götürüyor.