açıklama


Hakan Sabancı'ya Hande Erçel soruldu
Hakan Sabancı'ya Hande Erçel soruldu Etiler'de objektiflere yansıyan Hakan Sabancı'ya, yaklaşık iki aydır aşk yaşadığı konuşulan ve birkaç gün önce de yan yan görüntülendiği Hande Erçel soruldu.
Flaş! AYM'den 'HDP' kararı
Flaş! AYM'den 'HDP' kararı Anayasa Mahkemesi, HDP’nin kapatılması istemli davada, dosyanın görüşülmesinin seçim sonrasına ertelenmesi talebini reddetti.
2022’de 23 milyon etkinlik bileti satıldı
2022’de 23 milyon etkinlik bileti satıldı Tiyatro, sinema, opera, bale, konser ve spor etkinliklerinin biletleme platformu Biletinial, 2022 yılında toplamda 23 milyon bilet satışı gerçekleştirdiğini açıkladı. Türkiye izleyicisinin etkinlik tercihinde sinema 36 milyon izleyici ile ilk sırada yer aldı.
Komplo teorileri havada uçarken Bill Gates'tan flaş mRNA aşısı açıklaması
Komplo teorileri havada uçarken Bill Gates'tan flaş mRNA aşısı açıklaması Aşı çalışmalarına verdiği destek nedeniyle hakkında pek çok komplo teorisi çıkan Bill Gates, yeni virüsün insan yapımı ve çok daha ölümcül olacağını savunarak dikkat çekti.
Derin uzaydaki 'fırtınalar' yeni dünyalara açılan kapı mı?
Derin uzaydaki 'fırtınalar' yeni dünyalara açılan kapı mı? Cambridge Üniversitesi'nden bilim insanları, öngezegen disklerinde oluşan ötegezenleri gözlemlemek ve ortaya çıktıkları zamanı belirlemek için yeni bir yöntem keşfetti.
Hayvanlarla aramızdaki duygusal iletişime inanamayacaksınız!
Hayvanlarla aramızdaki duygusal iletişime inanamayacaksınız! Macaristan'daki Budapeşte Eötvös Loránd Üniversitesi'nden araştırmacılar, köpek ve domuzların insanlarla kurduğu ilişkiyi gözlemledi.
Aydemir Akbaş'tan kahreden haber geldi
Aydemir Akbaş'tan kahreden haber geldi 86 yaşındaki ünlü oyuncu Aydemir Akbaş'tan herkesi çok üzen haber...