evlilik


Baba olacağı öğrenilen Nevzat Aydın hakkında yeni haber
Baba olacağı öğrenilen Nevzat Aydın hakkında yeni haber Kurduğu online yemek sipariş sitesini, yedi yıl önce 589 milyon dolara satan, geçen yıla kadar da CEO koltuğunda oturan Nevzat Aydın ikinci kez damat olmuştu.
Bradley Cooper ve Irina Shayk ikinci baharlarını yaşıyor
Bradley Cooper ve Irina Shayk ikinci baharlarını yaşıyor Rus model Irina Shayk ile oyuncu Bradley Cooper, 2019 yılındaki ayrılığın ardından yeniden bir araya gelmişti.
Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın boşanma nedeniyle ilgili bomba iddia!
Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın boşanma nedeniyle ilgili bomba iddia! Henüz flört ederken "Kocam" diye hitap ettiği DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturan Merve Boluğur, evliliğe sadece 40 gün dayanabildi.
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 günde bitti!
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın'ın evliliği 40 günde bitti! 2 Ekim’de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile müzisyen Mert Aydın’ın evliliği sadece 40 gün sürdü.
Murat Aygen eşine ilk günkü gibi aşık
Murat Aygen eşine ilk günkü gibi aşık Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Şevval Şam'ın başrolünü paylaştığı 'Yasak Elma' dizisinde rol alan oyuncu Murat Aygen, özel hayatında çok mutlu.
Futbolcu Umut Meraş evlilik yolunda ilk adımı attı
Futbolcu Umut Meraş evlilik yolunda ilk adımı attı Beşiktaş'ın milli yıldızı Umut Meraş, dünya evine girme yolunda ilk adımı attı.
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü!
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü! Geçtiğimiz aylarda müzisyen sevgilisiyle nikah masasına oturan Merve Boluğur cephesinden kötü haber geldi. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Merve Boluğur, alyansını çıkartarak eşiyle yaşadığı evi terk etti.