evlilik


İlker Aksum'dan nikah sorusuna şaşırtan cevap Oyuncu İlker Aksum, önceki gün Akmerkez’de yılbaşı alışverişi yaparken görüntülendi.
Zeynep Bastık: "Birinci hafta evlilik teklifi aldım" Söylediği cover parçaları YouTube'dan paylaşarak zamanla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Zeynep Bastık, özel hayatına ilişkin konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Cemre Kemer nikahlandı Grup Hepsi'nin güzel solisti Cemre Kemer uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Emir Medina ile evlendi.
Merhum Arda Öziri'nin en yakın arkadaşı eski nişanlısıyla evlendi Yakışıklı oyuncu Arda Öziri 2018 yılında motosiklet kazasında hayatını kaybetmişti. Arda Öziri'nin nişanlısı Vildan Örnek, Öziri'nin en yakın arkadaşı Balamir Emrem ile evlendi.
'Eniştem' diye tanıştırdığı adam kocası çıktı! ATV'de Müge Anlı'nın programında akılalmaz bir olay daha yaşandı. 31 yaşındaki Emre Korkmaz, evlilik hazırlığı yaptığı Canan adlı kadın tarafından dolandırıldığını iddia etti.
Jennifer Lopez'den 'evlilik' açıklaması Corona virüs sebebiyle düğünlerini ikinci kez erteleyen dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını açıkladı.
Evlilik vaadiyle kandıran öğretim üyesine istismar şikâyeti İstanbul Teknik Üniversitesi'nde okurken bir yandanda psikolojik tedavi gören M.B. geçtiğimiz aylarda dayısının arkadaşı, İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi Z.K. (54) ile tanıştı.