evlilik


Melih Mahmutoğlu ve Damla Çakıroğlu 2022'ye bebek müjdesi ile girdi Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Melih Mahmutoğlu ile bir dönem sarı-lacivertli formayı da giyen voleybolcu Damla Çakıroğlu ile geçen yılın Eylül ayında hayatını birleştirmişti.
Ece Ronay ve Mehmet Bilir evlendi 'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda klibinde oynayan şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etmiş ve Erbil'den "taciz" ve "hakaret" sebebiyle şikayetçi olmuştu.
Gökçe Bahadır: "Evlilik kısmet!" Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Sete gittiğini ifade eden Bahadır, muhabirlerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi.
Buse Varol'un asabını bozan soru Sanatçı Alişan ile 2018 yılında dünyaevine giren Buse Varol, önceki gün sosyal medyada takipçileriyle soru-cevap yaptı.
Yeliz Yeşilmen: "Bizimkisi aşırı sevgiden, aşktan kaynaklanan bir şiddetti" Şiddet gördüğü gerekçesiyle Uğur Akbaş'tan ayrılan Yeliz Yeşilmen, önceki gün Nişantaşı'nda AVM'den çıkarken görüntülendi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı boşanıyor mu? Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl evliliğinde iddiaya göre yine kriz çıktı.
Engin Akyürek nikahlanıyor mu? 'Kaçış' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Engin Akyürek'in özel hayatıyla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.