evlilik


Dilan Telkök ve Berkay Hardal'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu
Dilan Telkök ve Berkay Hardal'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu İlk çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanan Dilan Telkök ile Berkay Hardal çifti, bebeklerinin cinsiyetini düzenledikleri bir partiyle açıkladı.
Hülya Avşar’dan kontratlı evlilik önerisi
Hülya Avşar’dan kontratlı evlilik önerisi Hülya Avşar’ın, YouTube’da yayınladığı ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ programında evlilikle ilgili söylediği sözler sosyal medyayı ikiye böldü.
Yeni aşka yelken açan Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak'ın yeni aşkına bozuldu mu?
Yeni aşka yelken açan Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak'ın yeni aşkına bozuldu mu? Radyocu Güçlü Mete ile tutkulu bir aşka yelken açan Ceyda Düvenci, evlilikleri boyunca hemen her gün sosyal medyadan aşkını haykırdığı eski eşi Bülent Şakrak'ın yeni aşkına bozuldu mu?
Yasemin Şefkatli bebeğinin operasyon geçireceğini açıkladı
Yasemin Şefkatli bebeğinin operasyon geçireceğini açıkladı İkiz bebekleri Sinan Emir ve İbrahim Ayel'i kucağına alan Yasemin Şefkatli, doğduktan sonra kalbinde sorun olan İbrahim Ayel'in operasyon geçireceğini duyurdu.
Birce Akalay-Hakan Kurtaş aşkında nikah masası göründü
Birce Akalay-Hakan Kurtaş aşkında nikah masası göründü Aşkları sürpriz bir şekilde başlayan Birce Akalay ile Hakan Kurtaş evleniyor.
Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher boşanıyor
Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher boşanıyor Oyuncu çift Sacha Baron Cohen ve Isla Fisher, boşanma kararı aldı.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit doğanın tadını çıkardı
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit doğanın tadını çıkardı Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, oğulları Karan ile doğanın tadını çıkardı.