evlilik


Murat Özyeğin'i sevince boğan müjdeli haber! FİBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, beş gün içinde çok büyük iki mutluluk yaşadı.
Fatma Toptaş çıkmaz ayın son çarşambasında evleniyor! Birkaç ay önce Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Fatma Toptaş ve Gürkan Topçu, nikah masasına oturacakları tarih konusunda "İnşallah Ağustos ayında evleniyoruz” açıklamasını yapmışlardı.
Survivor'dan elenen Öykü Çelik'ten flaş haber! Geçtiğimiz günlerde mücadele ettiği "Survivor"a veda ederek adadan ayrılan oyuncu Öykü Çelik'in iş insanı İsmail Berhan ile evleneceği öğrenildi.
Ani bir kararla evlenen Kutsi'den flaş hamle! Şarkıcı ve oyuncu Kutsi, rol aldığı "Benim Annem Bir Melek" dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar'ın annesi Sibel Ülker'le sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu.
Murat Özyeğin sessiz sedasız evlendi Ekim 2019'da FİBA Grubu'nun kurucusu, babası Hüsnü Özyeğin'den grubun liderliğini devralan Murat Özyeğin, sessiz sedasız ikinci kez damat oldu.
Ece Erken - Şafak Mahmutyazıcıoğlu nikahı başka bahara kaldı Sunucu Ece Erken, bir dönem yasak aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla nispet turuna çıktı. Evlenecekleri konuşulan ikili 'Henüz erken' mesajı verdi.
Ozan Tufan ve Rojin Haspolat evlendi A Milli Takım ve Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile dünya evine girdi. Sarı-lacivertli kulüp Ozan Tufan - Rojin Haspolat çiftine 19.07 ayar alyans hediye etti.