evlilik


Dilan Çıtak bebek mi bekliyor? Kafa karıştan sözler
Dilan Çıtak bebek mi bekliyor? Kafa karıştan sözler Şarkıcı Dilan Çıtak ve Levent Dörter geçtiğimiz yıl Ekim ayında dünyaevine girmişti.
Burcu Binici jet hızıyla evlendiği Tankut Manas'tan jet hızıyla boşandı!
Burcu Binici jet hızıyla evlendiği Tankut Manas'tan jet hızıyla boşandı! Son olarak "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinde rol alan başarılı oyuncu Burcu Binici tek celsede boşandı.
Evlilik yolunda terk edilen Bestemsu Özdemir'in üzüntülü günleri
Evlilik yolunda terk edilen Bestemsu Özdemir'in üzüntülü günleri Son olarak Star TV'de yayınlanan 'Gecenin Ucunda' dizisinde rol alan Bestemsu Özdemir, yılbaşında sevgilisi Serkan Mehmet Durdu'dan evlilik teklifi almıştı.
Tuğçe Tayfur: "Ben tesettüre girmedim"
Tuğçe Tayfur: "Ben tesettüre girmedim" Necla Nazır ile Ferdi Tayfur'un kızları Tuğçe Tayfur, son görüntüsüyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Haldun Dormen'in torunu apar topar evlendi! Damadın eski eşi kim çıktı?
Haldun Dormen'in torunu apar topar evlendi! Damadın eski eşi kim çıktı? Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen ile halkla ilişkiler mesleğinde dünya çapında bir üstat sayılan Betül Mardin, ilk göz ağrıları torunları Yasemin Dormen'in mürüvvetini gördü.
Bekir Aksoy'a eski eşinden acı sözler: "3 yıldır oğlunu aramıyor"
Bekir Aksoy'a eski eşinden acı sözler: "3 yıldır oğlunu aramıyor" Bekir Aksoy 3 yıldır görüşmediği oğlu Emir'in yaş gününü sosyal medyadan kutladı.
Bebek bekleyen Funda Eryiğit'ten karnı burnunda poz! Cinsiyeti ve adı belli mi?
Bebek bekleyen Funda Eryiğit'ten karnı burnunda poz! Cinsiyeti ve adı belli mi? Zarif oyuncu Funda Eryiğit önceki gün Zorlu AVM'de gerçekleştirilen bir galaya katıldı.