evlilik


Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi?
Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi? Ünlü yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen'in Alina Boz'a geçen ay gittikleri Paris'te evlilik teklifi ettiği, güzel oyuncu Alina Boz'un da "Evet" diye karşılık verdiği iddia edilmişti.
Mehmet Aslantuğ önce paylaştı, sonra sildi!
Mehmet Aslantuğ önce paylaştı, sonra sildi! 27 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı alan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, boşanma haberleriyle uzun bir süre magazin gündeminde yer aldı.
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah!
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah! Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan çok kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le sürpriz bir aşka yelken açan güzel oyuncu Alina Boz gelin oluyor.
Aslı Enver anneliğe çabuk ısındı
Aslı Enver anneliğe çabuk ısındı Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çifti, 4 Temmuz'da sağlıklı bir şekilde kucaklarına aldıkları kızlarına Elay adını vermişti.
Pınar Eliçe 'İçimde ukte kaldı' diyerek açıkladı
Pınar Eliçe 'İçimde ukte kaldı' diyerek açıkladı Sevilen sanatçı Pınar Eliçe, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Songül Öden'den hamilelik pozu geldi
Songül Öden'den hamilelik pozu geldi 2020'de Arman Bıçakçı ile nikâh masasına oturan Songül Öden'den geçtiğimiz ay hamile olduğu öğrenilmişti. Ünlü oyuncudan ilk kez hamilelik pozu geldi.
Hadise'den "O gömlek Mehmet'in mi?" sorusuna net yanıt
Hadise'den "O gömlek Mehmet'in mi?" sorusuna net yanıt Hadise'nin tatilden paylaştığı son fotoğraftaki detay gözlerden kaçmamıştı.