evlilik


Didem - İzzet Antebi çiftinin boşanma detayları ortaya çıktı! Antebi çiftinin yuvasını yıkan üçüncü bir şahıs mı?
Özgü Kaya: "Evlilik lafını duyunca tüylerim diken diken oluyor" Burak Serdar Şanal, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özgü Kaya ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı. Sabah erken saatlerde spor yapan aşıklar, ardından soluğu bir mekanda aldı.
Didem - İzzet Antebi çifti sessiz sedasız boşandı Yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra 2009 yılında mutluluklarını Four Seasons otelde düzenlenen muhteşem bir nikahla taçlandıran, Mila ve Moris Mert adında iki çocuğu bulunan Didem Antebi ile İzzet Antebi boşandı.
Serkan Keskin ve Meriç Aral'dan nikah açıklaması Serkan Keskin ve Meriç Aral'ın uzatmalı aşkı nikah masasına mı gidiyor?
Eski güzellik kraliçesi Kirsty Bertarelli'den en pahalı boşanma Eski İngiltere güzellik kraliçesi ve şarkıcı Kirsty Bertarelli İngiltere'nin en pahalı boşanma anlaşmasına imza attı.
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı sessiz sedasız evlendi Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı Çırağan Sarayı'ndaki düğünü erteledikten 40 gün sonra Arzu & Ömer Sabancı’nın yalısında sessiz sedasız dünya evine girdi.
Tolga Sarıtaş sevgilisi Zeynep Mayruk'la apar topar evleniyor! Tolga Sarıtaş modacı sevgilisi Zeynep Mayruk evlilik kararı aldı. Ailelerini de tanıştıran ünlü çift, nişan yüzüklerini almak için harekete geçti.