evlilik


Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi!
Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu evlendi! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programıyla yıllardır ekranlarda boy gösteren ünlü gazeteci Müge Anlı, sürpriz bir kararla Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı. Yakın dostlarının katıldığı bir kına gecesi bile yapan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi.
Ebru Şahin'in düğün alışverişi
Ebru Şahin'in düğün alışverişi Milli basketbolcu Cedi Osman ile 7 Temmuz'da Çeşme'de dünyaevine girecek olan oyuncu Ebru Şahin, düğün alışverişine çıktı.
Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi!
Nazlı - Hacı Sabancı düğününde Şeyma Subaşı krizi! Önceki aylarda nikahlanan Nazlı ve Hacı Sabancı pandemi nedeniyle bir türlü yapamadıkları görkemli düğünlerini en sonunda önceki akşam Çırağan Sarayı'nda yaptı.
Berdan Mardini: "10 yıl evli kaldım 9 yılı aldatılmışım"
Berdan Mardini: "10 yıl evli kaldım 9 yılı aldatılmışım" İki çocuk babası olan Berdan Mardini'den, geçen yıl boşandığı eşi Fatoş Yelliler hakkında şok sözler.
Selen Soyder - Oren Fransez çifti nazara geldi
Selen Soyder - Oren Fransez çifti nazara geldi Rol aldığı "Lale Devri" dizisinin ardından milyonların hayranlık duyduğu bir isim olan tescilli güzel Selen Soyder; gözlerden uzak bir mutluluk sürdürdüğü Oren Fransez ile ayrıldığı yönündeki haberle gündeme geldi.
Nazlı ve Hacı Sabancı'dan Çırağan Sarayı'nda görkemli düğün
Nazlı ve Hacı Sabancı'dan Çırağan Sarayı'nda görkemli düğün Arzu-Ömer Sabancı'nın yalısında nikah masasına oturan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, dün Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreni gerçekleştirdi.
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor
İlkay Gündoğan - Sara Arfaoui çiftinin balayı tatili sürüyor İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin yıldızı İlkay Gündoğan, memleket aşkını eşine de aşıladı.