evlilik


Gökhan Tepe baba olduktan sonra değişen hayatını anlattı Gökhan Tepe “Eşim de ben de aile bağlarına çok önem veriyoruz. Örf ve adetlerimizi yaşatmaya çalışıyoruz. Baba olarak rolümün farkındayım. Gelenek ve göreneklerimizi yaşatarak oğluma örnek olmaya çalışıyorum” dedi.
Yasemin Özilhan'dan gözleri yaşartan mesaj Hayatının aşkı İzzet Özilhan ile dizi oyunculuğu yaptığı zamanlarda tanışan Yasemin Özilhan, Anadolu Grubu’nun sahibi Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan için oyunculuk kariyerini bitirerek 16 Temmuz 2011 tarihinde nikâh masasına oturmuştu.
Güzide Duran sürpriz kararını açıkladı! Eski manken Güzide Duran 13 yıl önce Adnan Aksoy ile evlenip Miami’ye yerleşmişti...
Atilla Saral - İnci Türkay evliliği bitti mi? Ünlü manken ve oyuncu Atilla Saral ile 11 yıllık sevgilisi, ünlü tiyatro sanatçısı İnci Türkay, Eylül 2019’da evlenip Londra’da yaşamaya başlamıştı.
Jessica Biel: "Birbirimiz için varız" ABD’li şarkıcı Justin Timberlake ile evli olan oyuncu Jessica Biel, ev yaşantılarından bahsetti.
Melodi Elbirliler ve Arda Türkmen'ın ön balayı tatili 46 yaşındaki ünlü şef Arda Türkmen, kendinden 15 yaş küçük sevgilisi Melodi Elbirliler ile tekne turuna çıktı.
Berkay Hardal ve Dilan Telkök'ün rötarlı düğünü 2019 yılında dünyaevine giren oyuncu Berkay Hardal ve Dilan Telkök çifti pandemi nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kalmıştı.