Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı

Şarkıcı Ayşe Hatun Önal evlendi mi? Magazin dünyası bu gelişmeyi konuşuyor...

Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı

Eski manken ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal, önceki gün erkek arkadaşıyla fotoğrafını "Kocam benim seni çok seviyorum" notuyla paylaşmıştı.

Önal'ın paylaştıktan kısa bir süre sonra sildiği fotoğraftaki kişinin oyuncu Selin Demiratar'ın eşi olduğu ortaya çıkmıştı.


Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı


Mehmet Ali Çebi'nin Demiratar'ın boşanıp, uzun yıllar önce aşk yaşayıp ayrıldığı şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile tekrar birleşip evlenip evlenmediği merak konusu olmuştu.


Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı - Resim : 2


Beyaz TV'de ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında Mehmet Ali Çebi ile Selin Demiratar'ın mutlu bir evliliklerinin olduğu; dün de bir konsere birlikte gittikleri bilgisi verildi.Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı - Resim : 3


Ayşe Hatun Önal ile uzun yıllar önce aşk yaşayıp ayrıldığı Mehmet Ali Çebi arasında bir birliktelik olmadığı, Önal'ın yıllar önce çekilen fotoğraflarını "Kocam" notuyla bir gece yarısı paylaşıp hemen sildiği söylendi.


Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı fotoğraf, dedikodu kazanını kaynattı - Resim : 4


Şarkıcının yakın çevresinden programa aktarılan bilgiye göre; Ayşe Hatun Önal, psikolojik problemler yaşıyor ve hayali insanlarla konuşuyor.