Berna Laçin'den olay Seda Sayan yorumu

Isparta Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran tarihinde sahne alacak Melek Mosso'nun konseri bazı çevrelerin baskıları sonucu iptal edilmişti. Mosso'nun yerine Seda Sayan'ın sahne alacağı öğrenilmişti.

Berna Laçin'den olay Seda Sayan yorumu

Gelen tepkilerin ardından Seda Sayan sessizliğini bozarak "Sanatçıların konser takvimini menajeri belirler. Ben haftanın beş günü zaten full çalıştığım için bazen havaalanında öğreniyorum konser yeri ve bilgilerini. menajerim Osman Yuvacı anlaşmayı yapmış Melek kardeşimle ilgili araştırmayı yaptığımda Melek'in sanatına ya da kadınlığına değil bir konserinde kadınlar ile ilgili konuşurken yaptığı parmak işaretinden dolayı Isparta Belediyesi'nin tepki gösterdiğini öğrendim. Melek adına merak edip o hareketi videodan izledim. Bir talihsizlik olduğunu düşünüyorum inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmamasını dilerim" demişti.

Seda Sayan hakkında en enteresan yorum ise "2. Sayfa"nın haberine göre Berna Laçin'den geldi.

Ünlü tiyatro sanatçısı Laçin, yayınladığı tweetinde "İptal edilen konserlerin yerine çıkmayı kim kabul ediyorsa bilin ki bağğğzı çevrelere karşı korkusu ve hayatta açığı vardır" ifadelerini kullandı.

Berna Laçin'den olay Seda Sayan yorumu