konser


Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk'e dinleyicilerden tepki Yılbaşı gecesi Antalya'da bir otelde dinleyicilerle buluşan şarkıcı Tuğba Özerk'in sahnedeki değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu. Bir dinleyici, görüntüleri sosyal medyada paylaşarak "Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı" iddiasında bulundu.
Hadise'den Mehmet Dinçerler'e bebekli mesaj Yeni yılı Kıbrıs’ta sahnede karşılayan sanatçıya sevgilisi Mehmet Dinçerler de eşlik etti. Sahnede kucağında çocukla şarkı söyleyip dans eden sanatçı, aşkına ‘evlilik’ mesajı gönderdi. “İyi ki varsın hayatımda” diye seslendi.
Özcan Deniz tüm şarkılarını sevgilisi için seslendirdi Özcan Deniz, İranlı sevgilisi Samar Dadgar ile aşka geldi. Şarkılarını, kendisini sahnenin en önünden izleyen sevgilisine bakarak söyledi.
Ebru Yaşar yeni yılı Kıbrıs'ta karşıladı Kıbrıs'ta sahne alan Ebru Yaşar, “İyi yıllar diliyorum, hepinizi seviyoruz. İyiki varsınız. Bizi dinleyen seven evlerine alan herkesi çok çok seviyorum ve teşekkür ediyorum” diyerek 2022’ye 'Merhaba' dedi.
Selen Görgüzel yeni yılı Hamdi'siz karşıladı Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, yılbaşı gecesi İstanbul Kozyatağı'nda sahne aldı.
Derya Uluğ'dan 2 bin kişilik yılbaşı konseri Şarkıcı ve besteci Derya Uluğ, yeni yıla Afyonkarahisar'da girdi.
Hande Yener'den 2022'ye iddialı 'Merhaba' Pop müziğin iddialı ismi Hande Yener, yeni yılı Belarus'ta karşıladı.