konser


Mert Demir ve Serenay Sarıkaya cephesinde bomba gelişme
Mert Demir ve Serenay Sarıkaya cephesinde bomba gelişme Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile "Aile" dizisinde rol alan Serenay Sarıkaya, Mert Demir'in "Ateşe Düştüm" şarkısına vokal yapması ile uzunca bir süre konuşuldu.
Niran Ünsal ve Serhan Mardin'den davul şov
Niran Ünsal ve Serhan Mardin'den davul şov Usta yorumcu Niran Ünsal, dün akşam son günlerde yıldızı parlayan genç yetenek Serhat Mardin’in sahnesini izlemeye gitti.
Konseri yarıda keserek uyarıda bulunan İrem Derici dinleyicilerini şoke etti
Konseri yarıda keserek uyarıda bulunan İrem Derici dinleyicilerini şoke etti Dün akşam bir mekanda sahneye çıkan İrem Derici, bir kadının sevgilisi Gökhan Fırat'a yaklaştığını görünce sinirlendi.
Akbatı'da 14 Şubat etkinlikleri
Akbatı'da 14 Şubat etkinlikleri Akbatı, 14 Şubat'a özel etkinlikler düzenlediğini duyurdu. Müzisyen Didem Buğday, Sevgililer Günü konseri verecek. Birçok mağaza da 14 Şubat'a özel indirim ve hediye fırsatları sunacak.
Kanser teşhisi konulan Kylie Minogue'dan sarsıcı itiraf
Kanser teşhisi konulan Kylie Minogue'dan sarsıcı itiraf 2005 yılında meme kanser teşhisi konulan ünlü şarkıcı Kylie Minogue, hastalık haber aldığında neler hissettiğini ilk kez açıkladı. Minogue, "Kendimi dünyadan, bedenimden ve o andan uzaklaşmış hissediyordum" dedi.
Erol Evgin'den Kıbrıs'ta erken Sevgililer Günü konseri
Erol Evgin'den Kıbrıs'ta erken Sevgililer Günü konseri Sanatçı Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta verdiği erken “Sevgililer Günü” konseriyle müzikseverlerle buluştu.
Yalın meslekteki 20. yılını özel konserle kutladı
Yalın meslekteki 20. yılını özel konserle kutladı Yalın meslekteki 20. yılını vermiş olduğu bir konserle kutladı. Yalın, "Bunun için çok emek harcadım. Bunu gerçekleştirdiğim için gururluyum." ifadelerini kullandı.